Salona çiçek enjeksiyonu

Sonbaharın ılık günlerinde en renklisinden çiçekli dokunuşlarla salonda büyük değişimi başlatabilirsiniz.

MODERN VİNTAGE
Geleneksel çiçek motifleri, klasik bir kanepe, jüt halı, yastıklar ve modern bir sehpa… Sade ama yerli yerinde bir salon. Üstelik renk seçimleriyle de mevsimin yumuşak geçişlerini hissettiriyor.

Amara chesterfield kanepe, Evgör Mobilya.

Dream kitaplık, Tepe Home. Gladom sehpa, Ranarp lambader, Ikea. Yeşil battaniye, sim püsküllü yastık, kırmızı kadife yastık, H&M Home. Turuncu ve yeşil yastıklar, araba süs, çerçeve, Depunto halı, Mudo Concept.  Somon yastık, tel sepet, çiçekli kaseler, Porland. Hardal sarı koltuk şalı, Zara Home. Çiçekli tablo, Home Sweet Home. Yeşil kupa, Boyner Evde.

SONBAHAR TAZELİĞİ
Aklı hala yazda kalanlardansanız rengarenk çiçekleri dışarıdan içeriye davet edin. Açık renk bir kanepeye yerleştirilmiş  bol çiçekli yastıklar havanızı tazeler.

Kadife pembe ve keten çiçekli yastıklar, Zara Home. Koton yastık, çiçekli çerçeve, Porland. Kelebekli yastık, tığ işi Amerikan servsiler, el buketleri, Home Sweet Home.

Chantae ikili kanepe, Mudo Concept. Ferforje üç katlı sehpa, mavi orta sehpa,  altincicadde.com. Tel sepet, puanlı çerçeve, şamdanlar, demlik, fincanlar,  havlular, Porland. Kapaklı şekerlik, ayaklı kase, güllü şamdan, Home  Sweet Home. Çiçekli halı, Zara Home. Lakheden sarkıt, Ikea. Norwall Abby Rose AB27603 duvar kağıdı, HannaHome.

ÇİÇEK ENERJİSİ
Taze açmış parlak renkli iri çiçek desenlerinin yaydığı enerji dingin mevsimlerde evlerinizi ya da sadece bir köşeyi canlandırmak için ideal. Bunu daha da neşelendirmek isterseniz fuşya, sarı ve maviden yardım alın.

Rash Florentine 448825 duvar kağıdı, HannaHome.

Westhampton kanape, Delcatu. Albero Home tornalı sehpa, altincicadde.com. Polka sehpa, Enza Home. Çiçekli organze yastık, sarı yastık, H&M Home. Lacivert yastık,  pembe yastık, ponponlu koltuk şalı, çerçeve, çiçek vazo, Boyner Evde.  Porselen vazo, fincan, Porland. Mavi kavanoz, Home Sweet Home. Sjöslev halı, Alang abajur, Ikea.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR ENGİN YILDIZ YAPIM ASİSTANlARI EZGİ AĞGÜL/ALİ TEPEYURT