Sağlıklı uyku tasarımları

Teknolojik gelişmeleri doğru malzeme seçimleri ile birleştirerek uykuyu daha da büyük bir keyfe dönüştüren Yatsan, yeni sezon koleksiyonları ile ideal bir uyku ortamı vaat ediyor.

Sophie
Chess yay sistemi ile tasarlanan Sophie serisinde yüksek yaylar vücudun ilk ağırlığını karşılayarak yatağa  yumuşakça gömülmesine izin verirken, alçak yaylar ise vücudun geri kalan ağırlığını dengeleyerek her türlü  yatış pozisyonunda en ideal rahatlığı sağlıyor. Yatağın bir tarafında kullanılan yün lifleri arasındaki hava kütlesi  ile vücudun doğal ısı dengesini de sağlayan seri, diğer taraftaki pamuk sayesinde ise vücudun nemini alarak  minimuma indiriyor. Sophie serisi, yatarken sık pozisyon değiştirmeyi sevenler için ideal.


Juliette

Talalay tekniği ile üretilen Juliette serisi, kullanıcısına daha konforlu bir uyku ortamı sağlarken bu tekniğin  sağladığı yumuşaklık derecesi ile kesintisiz bir uyku için ideal bir ortam yaratıyor. Hijyenik yapısı sayesinde  yatak içi canlılarının barınmasını engelleyen tasarım, antialerjen ve antimikrobiyal özelliği ile de dikkat çekiyor.  Lateks konforunu çok farklı bir deneyimle yaşamak isteyenler için üretilen bu seri, kimi zaman sert kimi zaman  ise yumuşak yatak tercih edenlere ve kesintisiz bir uykunun özlemini çekenlere özel.


Beatrice

Temelde 7 bölgeli bir yay sisteminden oluşan Beatrice serisi, Combi Zone yay sistemi ile kan basıncını  dengelerken eklem ve kas ağrılarının azalmasına da yardımcı oluyor. Eklem ve kas ağrılarından şikayet  edenlere, sürekli yorgunluk hissi yaşayanlara ve düzenli spor yapma alışkanlığı bulunmayanlara yönelik olan  seri, malzeme seçimi ve ileri teknolojisi ile dikkat çekiyor.