Sabahtan akşama balkondayız!

Balkon keyfini daha da uzatmak için tercihimiz, günün her saati kullanılabilen, katlanan, asılan ve uzayan pratik ürünler…

KENDİNLE BAŞBAŞA KAL
Güneşin yararlı ışığından faydalanmak, rahatlamak ve gazetelere kısa bir göz atmak için günün en ideal saatleri. Bunun tadını çıkarmadan önce kahvaltı sofrasının sandalyelerini katlayıp kaldırın, sonra şezlongunuzu açıp yayılın!
Yastıklı plaj sandalyesi, mor sandalye, şemsiyeler, Koçtaş. Metal kelebek süsler, sarı kuşlu mumluk, triko örtüler, metal fener, English Home. Yastık, mozaik mumluk, YKM. Yapay çiçekler, gemi biblo, Mudo Bahçe. Yeşil sepet, Roxo tabure, İkea. Sarı çerçeve, cam mumluklar, cam vazo, Boyner Evde. Macadam sandalye, geometrik desenli mug, Habitat. Mulig raf, Ikea. Porselen tabak takımı, Porland.

ÇAYA BİRİ Mİ VAR?
Balkonun en keyifli zamanı akşamüstü çayı. Aniden çıka gelen bir dostu hemen masaya davet ederek tatlı sohbetinize ortak edebilirsiniz. Bunun için demire astığınız sandalyeyi indirmeniz ve yandaki açık raftan bir tabak ve bardak çıkartmanız yeterli.
Porselen kare tabaklar, büyük kase, küçük kase, porselen demlik, Porland. Çiçek mumlar, Habitat. Keten  peçeteler, YKM. Boncuklu peçete halkaları, turuncu çizgili minder, Boyner Evde. Pasta formlu saklama kabı, sarkıt süs, English Home. Nakışlı turuncu yastık, YKM. Sarı fincan seti, İkea.

SERİNLİĞİN TADINI ÇIKAR
Akşam üstü serinliği, günün yorgunluğunu atmak ve balkonda uzun bir akşam yemeği telaşına başlamadan önceki küçük bir keyif kaçamağı için en ideal zaman.
Hamak, bahçe meşaleleri, pamuklu kilim, şemsiyeler, Koçtaş. Kırmızı ve sarı yastıklar, YKM. Mandala yüzde 100 keten yastık, Florya etnik desenli dörtlü mug seti, turuncu vazo, OKA. Lacivert hasır yastık, ahşap ev, etnik desenli büyük sepet, mozaik cam mumluklar, Boyner Evde. Çizgili koton örtü, Mudo Bahçe. Pembe koton battaniye, English Home. Mavi ahşap tepsi, Porland. Blok mumlar, tabure, İkea.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL
FOTOĞRAFLAR PTS/ AHMET GÜL
YAPIM ASİSTANI BÜŞRA SARI