boş kavanozlar ile dekor - renkli kumlar

Boş kavanozlar dekorasyon için değerlendirilebilir -Renkli kumlar

Boş kavanozlar renkli kum kullanılarak dekoratif bir obje olarak kullanılabilir. Evinizde rahatlıkla bulabileceğiniz üç malzeme ile evinize renk katmanız oldukça kolay.

Renkli kumları hiç kavanozların içinde düşündünüz mü? Evinizin dekoruna göre istediğiniz renkte oluşturabileceğiniz bu kavanozlar herkesin ilgisini çekecek.

MALZEMELER

  • 2 farklı renk kum
  • Cam kavanoz ya da bardaklar
  • Çöp şiş

BOŞ KAVANOZLARDAN DEKORASYON YAPILIŞI

Cam kavanozun bir kısmını renkli kum ile doldurun. Çöp şiş yardımı ile yüzeyinde düzeltmeler yaptıktan sonra diğer renk kuma geçin ve ilk kumun üzerini doldurun. Daha geometrik şekiller elde etmek için bir tarafı daha çok kum doldurup diğer tarafı ince bir tabaka halinde bırakabilirsiniz. Sırayla doldurduktan sonra en üste kaktüsünüzü ekleyin.

HOBİ ÇALIŞMALARI YAPIM VE FOTOĞRAFLAR BELÇİM SARIEYYÜPOĞLU

EV DEKORU İÇİN FİKİRLER

Ev dekorunuzu kendiniz yapmak istiyorsanız “Kendin yap” sayfamızı ziyaret ederek fikir alabilirsiniz.

Evinizi yeniden dekore edecekseniz, ve yeni önerilere ihtiyacınız varsa “Dekorasyon” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çocuk odası için dekorasyon fikirleri arıyorsanız “Çocuk odası dekorasyon fikirleri” sayfamızda sizler için onlarca fikir var.

DEKORATİF MUMLAR NASIL YAPILIR? – KENDİN YAP

Tıpkı boş kavanozlar ile yapabileceğiniz dekorlar gibi, dekoratif mumlar da yapabilir, evinizin farklı köşelerini yeniden şekillendirebilirsiniz.

KAVANOZDA BAHÇE YAPIMI

Boş kavanozlar minik bahçeler oluşturmak için de oldukça kullanışlı. Kavanozda bahçe yapımını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. İstediğiniz bitki türlerini kavanoza yerleştirip ilginç bir görüntü elde edebilirsiniz.

https://www.evimdergisi.com.tr/kavanozda-bahce/