Renkli dönüşüm

Evden çalışıyorsanız ya da evde bir hobi alanınız varsa onu da mevsime uyarlayarak daha enerjik kılın.

Taptaze bir atmosfer
Çalışma masanızda bir demet taze çiçek bulundurun. Biliyorsunuz kokular ruh halimizi çok etkiler. Bir buket taze çiçek kokusu mutluluk verir, motivasyonunuzu artırır!

Boyayın
Kahverengi mobilyalardan sıkıldıysanız halihazırdaki depolama ünitenizi parlak bir renge boyayabilirsiniz. Hobi eşyalarınızı koyduğunuz eskitme büfeyi fuşya pembeye boyamak iyi fir fikir olabilir örneğin…

Alan darsa
Alanın dar olması yaratıcı bir çalışma alanı oluşturamayacağınız anlamına gelmiyor. Dar uzun bir ağaç parçası bilesizin için işlevsel bir masa yaratabilir. Dialma Brown marka kapaklı çalışma masası, Fatih Kıral.

Ayağını tablana göre uzat!
Masanız bir bütün olmak zorunda değil. Tablayı ayrı, ayağı ayrı seçerek kendinize göre kombinler yapabilirsiniz. Hatta ayakların üzerine farklı malzemelerden tablalarda kestirmeniz mümkün. Örneğin pleksi, işlenmemiş ham ahşap kütük, metal levha gibi… www.sandbergab.se
Çarpıcı etki!
Çalışma odanızın büyükse, bir duvarına, patchwork havasında kağıt uygulayabilirsiniz. Masa ve raflardan oluşan çalışma kısmını ise mümkünse beyaz ağırlıklı bırakın ki, görsel dengeyi de sağlamış olursunuz.

Derinlik
Hem çalışma alanını odanın geri kalan kısmından ayırmak hem de alanın ruh halini belirlemek için duvar kağıtları tercih edebilirsiniz.

Stencilller, çıkartmalar

Sevdiğiniz grafik, desen ya da çıkartmalarla duvarınızı süsleyebilirsiniz!

Notlar için
Notları asmak için hatırlatıcı nitelikte bir pano yapabilirsiniz. Ayrıca mini askıları da not asmak için kullanabilirsiniz.