Renklerden ilham alan mutlu mutfaklar

Renkler yaşam alanlarının ruh halini belirliyor. Parlak tonların hakim olduğu mutfaklar ise pozitif enerji ve mutluluk vadediyor.

Lenza modelinde opsiyonel olarak sunulan dolap altı ışık sistemi, tezgâh üzerinde ihtiyaç duyulan aydınlatmayı sağlıyor. Ayrıca Lenza’nın 35 ahşap deseni, mat ve parlak olmak üzere 50 renk alternatifi bulunuyor. Mopa Mutfak.

SARI VARSA HÜZÜN YOK! Kuzey ülkelerinde sık görülen ve gün ışığının azlığından kaynaklanan Sad sendromu depresyona sebep oluyor; ancak sarının olduğu alanlarda değil! Güneşi ve yaşam enerjisini temsil eden renk adeta içinde bulunduğu mekana enerji dopingi yapıyor.

BİR MUTLULUK KAYNAĞI OLARAK DÜZEN Araştırmalar gösteriyor ki mutlu evlerin bir sırrı da düzenli olmak. Mutfakta kiler sistemleri sayesinde her şeyi kontrol altına alabilir, daha düzenli alanlar yaratabilirsiniz.

Blum’un erzak dolabı Space Tower gerçek bir saklama alanı mucizesi. Yüksekliği, genişliği ve derinliği isteğe göre esnek planlanabiliyor. Blum.

Petra halı, hipicon.com
Kase, H&M Home.
Servis tabağı, Boyner Evde

PASTEL DOKUNUŞ Beyaz eşya ve küçük ev aletleri de dekorasyona ve popüler eğilimlere ayak uyduruyor. Pastel halleriyle şimdi daha feminen ve daha şıklar.

Daily kahve makinesi, Philips.
De’Longhi Icona, hepsiburada.com
Cookplus Multi Depo katı meyve sıkacağı, Karaca.
Sinbo elektrikli cezve, gittigidiyor.com.
Çay makinesi, Karaca.
Extended davlumbaz, Silverline
Country serisi fırın, Franke
Panetti ekmek yapma makinesi, Arzum.
Daily Collection ekmek kızartma makinesi, Philips.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ