Pratik değişim fikirleri

Eskimiş ya da sıkıcı bir görünüme sahip eşyalarınızı evde yapabileceğiniz çok küçük değişikliklerle kolayca yenileyebilir, eşyalarınıza ve evinize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Açık raf ya da dolap ünitenizin iç kısımlarını renkli bir duvar kağıdı ile kaplayarak anında değişim yaratabilirsiniz. Evinizin girişinde sergileyebileceğiniz bu tip bir üniteyi mum, çiçek, kitap, biblo gibi çeşitli aksesuarlarla dekore edebilir, üzerine bir ayna asarak düzenlemenizi tamamlayabilirsiniz. Bu tip bir mobilyayı mutfakta, mutfak gereçlerini ve aksesuarlarını sergilemek için de kullanabilirsiniz.

Eskimiş bir pufunuz varsa üzerini dekorasyonunuza uyum sağlayacak tonlardaki bir kumaşla kaplatabilirsiniz. Pufunuz büyükse oturma alanınızda orta sehpa olarak kullanmayı düşünebilirsiniz. Üzerine yerleştireceğiniz galvaniz bir tepsi çeşitli aksesuarlarınız için hoş bir seçenek olabilir. Kumaşa uygun yastık kılıfları diktirerek de düzenlemenizde bütünlük yaratabilirsiniz.

Evin holünde, balkonda ya da bahçede kullandığınız sıradan ahşap bankınızı yastık ve minderlerle dekore ederek hem şık hem de konforlu bir hale getirebilirsiniz. Pastel tonlar ve puantiye desenleri bankınıza canlılık katabilir.

Fotoğraflar: Yummymummyclub, TorieJayne, NewlywedMcgees