Pop renklerle eviniz enerji doluyor!

Son güncelleme:

Güneşli günlerin dinamizmi yaşam alanlarına taşınıyor. Renklerden gelen enerji ile evlerin dekorasyonunu küçük dokunuşlarla değiştirmek mümkün oluyor. Nasıl mı? Yanıt çok basit; pop renklerle…

YASTIKLA RENK KATIN

Yatak odası ya da oturma odası gibi alanlarda atmosferi değiştirmek isterseniz pek az şey yastıklar kadar hesaplı bir seçenek olabilir. kasaustralia.com.au

SEHPAYLA RENK KATIN

Koyu renkli deri kanepenizi renkli bir sehpa ile mevsime uyarlayabilirsiniz. Aynı zamanda sehpanızın tablası ile uyumlu ya da tam karşıt renklerdeki throw’ları kanepenize atarak neon renklerin enerjisini oturma odanıza tümüyle taşıyabilirsiniz.

Riceteria Türkiye.

SOFRA AKSESUARLARIYLA RENK KATIN

Masaüstü aksesuar grubunda son dönemlerin popüler eğilimi neon tropiğe yemek odası ya da mutfağınızda yer verebilirsiniz. Bu tema dış mekanlar için de ideal bir seçenek.

Masa örtüsü, Tasarım Perde.

DRESUARLA RENK KATIN

overbeckandfriends.de

Renkli dresuarlar ile yaşam alanlarına renklerin enerjisini dahil edebilirsiniz. Dilerseniz mevcut dresuarları da boyayarak pop kartelasına sahip olabilirsiniz.

POP RENKLERİ DEKORASYONA DAHA BAŞKA NASIL DAHİL EDEBİLİRSİNİZ?

1. SANDALYELERLE Yemek masanızın etrafını farklı renklerdeki pop renkli sandalyelerle kişiselleştirebilirsiniz.

2. KOLTUKLARLA Siyah-beyaz gibi monokromik bir kanepe ya da kahve bej gibi nötr tonlardaki bir kanepeye hareket katmanın en kolay yollarından biri de pop renkteki berjerler.

3. AVİZELERLE Özellikle ahşap ağırlıklı bir odaya biraz hareket katmak için neon renkli aydınlatmalar ilave edebilirsiniz.

4. HALILARLA Geniş bir fon oluşturan halılar sayesinde renksiz bir dekorasyon temasını halılar sayesinde bir çırpıda ayağa kaldırabilirsiniz.