Pastel renklerle huzurlu yaşayın

Pastel renkler, yumuşak dokular, zarif desenler ve bolca doğal ahşapla huzurlu bir yaşam kurabilirsiniz.

MAVİ HUZUR

Ekose kumaşlı berjerinizi, modern formlu siyah metal bir sehpa ve aksesuarlarla tamamlayarak oturma köşenize çağdaş bir hava kazandırın. Gri-mavi bir duvar rengi ile mevsimin dinginliğini vurgulayın.

Yukarıdaki görsel: Maya berjer, Milica metal sehpa, yeşil keten yastık, Mudo Concept. Koton kilim, mum, English Home. Burton ponponlu yastık, Larissa seramik vazo, yapay çiçekler, Bella Maison. Beyaz çerçeveler, huş çerçeve, tahta desenli çerçeve, Zara Home. Cam saksı, zeytinli kız seramik şişe, Paşabahçe. Siyah abajur, Koçtaş. Pjatteryd resimler, Jennyann triko örtü, Ikea.

SONBAHAR ROMANTİZMİ

Ham ahşap, siyah ve kırmızı… Az çoktur düşüncesi sonbaharın romantik ama hüzünlü havasıyla örtüşse de, mevsimin parlak toprak tonlarını mekanlara adapte etmek ve yaşam alanlarını canlı kılmak da gerekir. Tıpkı bu sofrada olduğu gibi çiçeklerin renginden gelen kırmızı, etnik geometrik motiflerden gelen siyah ve natüralist dokuların yaydığı ahşap sıcaklığı, duvarın pastel pembesiyle buluşarak romantik bir köşeye davetiye çıkarıyor.

Masun tik masa, Mudo Concept. Terje kırmızı sandalye, Ikea. Linera siyah sandalye, Aldo sandalye, Vivense. Mix and match tabak ve kaseler, cam kadeh, demlik, runner, peçete, büyük cam kavanoz, Porland. Cam şamdan, cam kavanozlar, tahta kase, Paşabahçe.

BİRAZ HAREKET İYİ GELİR

Zarif desenli, parlak renkli, yumuşacık pamuklu nevresim ve örtülere sarınıp uyumak ılık bir sonbahar sabahına hem dinlenmiş, hem de zinde uyanmanızı sağlar.

Golden bazalı yatak, pamuk yorgan, pamuk yastık, Bambi Yatak. Pien metal sehpa, makrome süs, mini abajur, pembe vazo, hasır kenarlı keten yastık, yeşil çerçeve, Mudo Concept. Rodney ranforce nevresim takımı, Kelly tropik desenli yastık, Bella Maison. Tığ işi örtü, Zara Home. Ahşap duvar süsleri, Paşabahçe. Etnik ayna, Koçtaş. Kumaş güller, English Home.

RUSTİK DOKUNUŞLAR

Eskitme cilalı vintage detaylarla zenginleşen rustik konsol, yüzde 100 pamuklu tekstillerinizi saklamak için mükemmel bir yuva.

Salt rustik dresuar, Hamdeko. Büyük vazo, yapay çiçekler, Bella Maison. Minik vazo, ayna, Ikea. Püsküllü kılıf, çizgili havlu, mavi şönil örtü, Zara Home. Çizgili bebek battaniye, patchwork örtü, Softy pembe ve mavi bebek örtüleri, duş jeli, yeşil jakarlı örtü, kumaş güller, Engilsh Home. Lacivert etnik örtü, Mudo Concept.

HAZIRLAYAN: PELİN ÖZKUL
FOTOĞRAFLAR: AHMET GÜL/PTS
YAPIM ASİSTANI: İLTERİŞ BAKIRHAN

Pastel odaya tropik dokunuşlar

https://www.evimdergisi.com.tr/pastel-odaya-tropik-dokunuslar/

Kadifenin pastel halleri