Oturma odanızdaki karantina dağınıklığını yok edecek yaz dekorasyonları

oturma-odası-dekorasyonu
oturma-odası-dekorasyonu

Normalleşme sürecinde geri sayım sürerken, nihayet fazlalık temizlik malzemelerini ya da kullanmadığınız su şişeleri gibi ekstra şeyleri oturma odasından atmanın zamanı gelmiş olabilir.

Evdeki alanlarda yenilik için tam zamanı. Aylar süren karantinanın ardından herkes makyaj için hazır (ya da en azından saç kesimi). Evimiz de bu süreçte tüm bu dağınıklıktan sıkılmış olabilir.

Sizler için Instagram’dan en iyi 5 oturma odası dekorasyonu örneğini bir araya getirdik. Bu kez oturma odanızı karantinadan çıkarıp yaz dekorasyonuna hazırlamaya odaklandık…

AYNA KÜRESİ *

Muhtemelen daha önce devasa yer aynalarını görmüştünüz, ancak nadiren oldukça büyük ve yuvarlak bir tane gördük. Büyük, yuvarlak bir ayna, odanızın etrafındaki ışığı yansıtarak hoş bir hava yaratır.

DOĞAL AVİZE *

@casagrella’nın öne çıkardığı bu dokulu avizeyi sevmemizin nedenlerinden biri doğa hissi… Yılın dekor trendlerinde doğal ürünler var.

ŞERİTLİ HALI İLE DEKORASYON *

Siyah beyaz şeritli bir halıyı doğru kombinlediğinizde ortaya çıkan dekorasyonun güzelliğine siz bile şaşırabilirsiniz. Bu şeritler, ekstra çaba gerektirmeden alana biraz karakter ve desen eklemenin sofistike bir yoludur.

cabana

PALMİYE ŞEKİLLİ AYDINLATMA: SANAT VE IŞIK BİR ARADA *

Muhtemelen bu günlerde kraliyet ailesi gibi hissetmiyorsunuz, ancak @sea_tribe tarafından paylaşılan bu muhteşem lamba fikrinizi değiştirebilir.

Bu pirinç palmiye ağacı görünümlü zemin lambasında sanat ve aydınlatma bir arada.

3D DUVAR DEKORASYONU *

3D duvar kağıtları ya da desenleri ile ortamın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Bir duvarı odak noktası haline getirmek için yeni bir boya kutusuna ihtiyacınız olduğunu kim söyledi? Bu 3D duvar dekorasyonu örneği tamamen beyaz ve oldukça şık görünüyor.

Salon bitkileri nelerdir? En popüler 10 iç mekan bitkisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wabi-sabi-stili

Kusurların mükemmel birlikteliği: Wabi-Sabi stili

çeltiklerle çoğaltılabilen bitkiler

Keserek çoğaltabileceğiniz bitkiler: Çeliklerle çoğaltılabilen 10 bitki