Oturma odanızdaki karantina dağınıklığını yok edecek yaz dekorasyonları

Son güncelleme:

Evdeki alanlarda yenilik için tam zamanı. Aylar süren karantinanın ardından herkes evini yeniden düzenlemek için hazır. Evimiz de bu süreçte tüm bu dağınıklıktan sıkılmış olabilir.

Sizler için Instagram’dan en iyi 5 oturma odası dekorasyonu örneğini bir araya getirdik. Bu kez oturma odanızı karantinadan çıkarıp yaz dekorasyonuna hazırlamaya odaklandık…

AYNA KÜRESİ

Büyük, yuvarlak bir ayna, odanızın etrafındaki ışığı yansıtarak hoş bir hava yaratır.

DOĞAL AVİZE

@casagrella’nın öne çıkardığı bu dokulu avizeyi sevmemizin nedenlerinden biri doğa hissi… Yılın dekor trendlerinde doğal ürünler var.

ŞERİTLİ HALI İLE DEKORASYON

Siyah beyaz şeritli bir halıyı doğru kombinlediğinizde ortaya çıkan dekorasyonun güzelliğine siz bile şaşırabilirsiniz. Bu şeritler, ekstra çaba gerektirmeden alana biraz karakter ve desen eklemenin sofistike bir yoludur.

cabana

PALMİYE ŞEKİLLİ AYDINLATMA: SANAT VE IŞIK BİR ARADA

@sea_tribe tarafından paylaşılan bu muhteşem lamba kraliyet ailesindenmişsiniz gibi hissettiriyor. Bu palmiye ağacı görünümlü zemin lambasında sanat ve aydınlatma bir arada.

3D DUVAR DEKORASYONU

3D duvar kağıtları ya da desenleri ile ortamın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Bir duvarı odak noktası haline getirmek için yeni bir boya kutusuna ihtiyacınız olduğunu kim söyledi? Bu 3D duvar dekorasyonu örneği tamamen beyaz ve oldukça şık görünüyor.

Salon bitkileri nelerdir? En popüler 28 iç mekan bitkisi