alışveriş
alışveriş

Online alışveriş rehberi

Aksesuardan ev tekstiline, yapı elemanlarından mobilyaya artık evle ilgili her şeye bir tıkla ulaşabiliyoruz.

MOBİLYA

Sıra dışı ve stil sahibi mobilyalar arıyorsanız bu online alışveriş sitelerine göz atabilirsiniz.

Evgor.com.tr Evgör Mobilya, uygun fiyatlarla hem şık tasarımlara ulaşabileceğiniz bir adres hem de kampanyalarıyla bütçe dostu avantajlar sunan bir seçenek. Halihazırda mobilya alışverişlerinde %8 indirim uyguluyorlar.

Altincicadde.com Yerli ve ithal pek çok farklı firmaya ait mobilya seçeneklerini bulabileceğiniz bir adres. Stil seçenekleri oldukça geniş. Ayrıca online olarak outlet ürün satışları da bulunuyor.

Sanalpazar.com Bağımsız dükkanların birleşmesinden oluşan Sanalpazar.com pek çok farklı firma ile müşterileri bir araya getiriyor. Satın  almak istediğiniz mobilya ile ilgili Sanalpazar.com’un “chat” özelliği sayesinde pazarlık da yapabiliyorsunuz.

AKSESUAR

Dekorasyonun tamamlayıcısı aksesuarlar ile evinizde küçük dokunuşlara ihtiyacınız varsa, online seçeneklere göz atın.

Evidea.com Eve yönelik pek çok dekoratif aksesuarı, bulabileceğiniz bir adres.

Bonprix.com.tr Sanal mağaza ve katalogla alışveriş konseptini bir arada sunan Bonprix, rahat bir alışveriş keyfi için internetten satın alma ve telefonla sipariş kolaylığı sağlıyor.

MUTFAK GEREÇLERİ VE SOFRA ÜRÜNLERİ

Evin kalbi mutfakta hayatı kolaylaştıran elektrikli aletler, pişirme gereçleri ve sofra üstü ürünler…

Krcshop.com: Pişirme gereçlerinden, servislere kadar pek çok farklı stil ve ürün çeşitini bulabileceğiniz bir adres. Ayrıca Karaca online alışverişte tek çekimde %10 indirim fırsatı sunuyor. Mona Rosa yemek takımı

Porselensepeti.com: Kütahya Porselen’in sofra takımlarını aynı zamanda Arte bianco markalı elektrikli ev aletlerini bulabileceğiniz online alışveriş  sitesi. Site, iade garantisi, kapıda ödeme seçeneği, %5 FT ve havale indirimi seçenekleri sunuyor. Kütahya Porselen Leonberg kahvaltı takımı

EV TEKSTİLİ VE HALI

Nevresim, perde, halı ve yastık gibi ev tekstilleri online alışverişte en çok tıklananlar arasında yer alıyor.

Evmanya.com: 100.000 ev ürünü ile Türkiye’nin en büyük ev reyonu ünvanını da taşıyan Evmanya.com, ev tekstili seçenekleri konusunda oldukça iddialı.

Chakra.com.tr: Banyo ve plaj havluları, bornozlar, nevresim takımları, ev giyimi, ev aksesuarları, ürünlerinde saflık ve ince zevkle bütünleşen  Chakra ev tekstilinde doğallık arayanlar için ideal bir online alışveriş seçeneği. Siteden alışverişte 125 TL . üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı tanınıyor.