Onlarla depolamak şık ve rahat

Yaşam alanlarında düzen daima gerekli. Ancak alana özel spesifik ürünlerle çözümlemek yerine, pratik ve hesaplı seçenekler tercih ederek mekanları yaratıcı kılmak da mümkün.

BİR MUTFAK RAFI İLE NE YAPILIR? Açık raflı bir mutfak rafı salonda dekoratif objeleri, aksesuarları ve kitapları sergilemek için oldukça elverişli bir ürün. Sadece kapaklı bölümleri olmadığından bunun yerine sepetlerle çözüm üretebilirsiniz.

Feliz ikili kanepe, Annie kilim desenli berjer, ahşap tepsi, fil kitap desteği, sarı yastık, Love ahşap yazı, kuş biblo, etnik çerçeve, Mudo Concept. Çizgili ve ponponlu kılıf, leopar biblo, sepet, halı, ham keten örtü, H&M Home. Rölyefli ayna, mermer saat, leopar havlu, mozaik ve turuncu vazolar, Zara Home. Beyaz fener, çizgili kupa, amber kesme cam gaz lambası, Cosima sehpa, Mandy sehpa, Paşabahçe. Yeşil vazo, mavi top vazo, metal çerçeve, simli yastık, Karaca Home. Metal mumluk, yeşil örtü, Boyner Evde. Saksılar, Ikea.

KİTAPLIKTAN YEMEK ODASINA Açık raflı bir kitaplık ünitesini yemek odası ya da açık mutfaklı bir salonun yemek bölümünde kullanmak size hem depolama alanı, hem de büfe kazandırmış olur.

Orion ahşap masa, Tatter bambu berjer, Elanor kolçaklı sandalye, renkli kadehler, renkli bardaklar, kesme tahtaları, mısır yastık, motifli sepet, kotto saksı, Mudo Concept. Sarı minderler, amber vazo, H&M Home. Beyaz vazo, kesme tahtası, sarı kavanozlar, Boyner Evde. Ekru vazo, gri vazo, pembe vazo, tahta vazo, hasır Amerikan servis, Karaca Home. Cam lale, amber saplı kana, Leaf servis tabağı, tahta kaseler, çizgili ve desenli kupalar, yeşil saksı, Ilio yeşil bardak seti, Paşabahçe. Pamuklu kilim, kaktüs vazo, Bonvagon. Rölyefli ayna, abajur, Zara Home. Gri seramik kupalar, emaye kupa, Metallisk demlik, Krustda tabak, +360 tabak, Morgonte tabak seti, mum ve yapay çiçekler, Ikea. Kuru çiçek aranjmanları, @limonyumcicekcilik. Rani açık raf ünitesi, tekzen.com.tr Summer Snow 1928, Gnist 8198, Jotun.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR ENGİN YILDIZ PHOTOGRAPHY YAPIM ASİSTANI ANIL AYDIN