Onlar bir evin en akıllı küçükleri

Yenilenen teknolojileri ve renkli tasarımlarıyla elektrikli küçük mutfak aletleri, sofralarınızı hazırlarken de yardımcınız olacaktır.

KIRMIZININ GÜCÜ Kırmızı renkte küçük ev aletleri mutfağınız için iyi bir seçim olabilir. Rouge serisi, Fakir.

Mutfağınıza tazelik dolu bir görünüm kazandırmak için elektrikli küçük ev aletleri stil sahibi bir seçenek olabilir. Mesela yaratıcı bir blender’ı ya da marifetli bir çay makinesini mutfak eşyalarınız arasına katmak isteyebilirsiniz. Alışveriş listenizdeki şey ister bir ekmek kızartma makinesi, isterseniz çay makinesi olsun, mutlaka ürünün kullanım özelliklerini iyi okuyun ki ihtiyaçlarınıza cevap verip vermediğini doğru belirleyin. Önemli bir diğer husus ise alacağınız makinenin ne kadar güvenli olduğu. Ne istediğinize karar verdikten sonra kendinizi işin eğlenceli kısmına hazırlayabilirsiniz.

BİLMENİZ GEREKENLER
– Gıda hazırlama cihazları, blenderlar, doğrayıcılar ve mikserleri içeriyor. Eğer geniş bir aileniz varsa bu aletleri satın alırken büyük hacimli olanları tercih edin.

– Pişirme aletleri grubunda yer alan mikrodalga fırın, ekmek ve çorba yapma makineleri ve kızartma makinelerini satın alırken kapladıkları alanları da göz önünde bulundurun.

– Mutfakta en çok kullanılanlar ise su ısıtıcılar ve tost makineleri.

SICAK VE TAZE ekmekler yapmanın yolu ondan geçiyor. Pain Dore ekmek yapma makinesi, Tefal.

EVDE KURUTUN 4 farklı hazne ile 11 lt’lik kapasitesi olan Kurumax, sebze ve meyveleri kurutmanızı sağlıyor. Profilo.

RENKLİ TASARIM Türk kahvesi vazgeçilmezimiz. Telve kırmızı rengiyle dikkatleri çekiyor. Arçelik.

ÇELİK GİBİ Bu set sayesinde hamur yoğurmak oldukça kolay. Breville mikser, EnPlus.

SAĞLIKLI YOĞURT Artık evde yoğurt yapmak çok kolay. WMF yoğurt makinesi, EnPlus.

2 DİLİM kapasiteli ekmek kızartma makinesi Rubra, ayarlanabilir ısı kontrol düğmesi sayesinde ekmekleri istenen derecede kızartabilir. Fakir.