Öncesi sonrası görüntülerle bir mutfağın dönüşümü

Son güncelleme:

İhtiyaca göre planlanan kullanışlı ve konforlu bir mutfak, günümüzde oturma odalarını geri planda bırakarak, dostlarla eğlenceli aktivitelerin yapıldığı, aile üyeleriyle günün ayrıntılarının paylaşıldığı, günün yorgunluğunun atıldığı evin en keyifli alanı haline geliyor. 

Planlamada ihtiyaçların ve önceliklerin doğru belirlenmesiyle, işinin ehli proje danışmanlarının ellerinden çıkan tasarımlar sonucu yenilenen mutfak alanı, hayal ettiğinizden bile fazlasını sunabiliyor.  

ÖNCESİ

MUTFAĞIN YENİLENME SÜRECİNDE YAŞADIKLARINI ANLATTI

Mutfağı geçtiğimiz günlerde Eczacıbaşı’nın modüler mutfak markası İntema tarafından yenilenen ve sonuçtan çok memnun kalan Begüm Bartık da, usta mimarın neler istediğini iyi anlayarak çizdiği yeni mutfağında, beklentisinin ötesinde bir sonuç elde ettiğini dile getiriyor. 

Mutfağını yenileme sürecinde yaşadıklarını anlatan Begüm Bartık, nasıl bir mutfak istediğini, “Benim için mutfak konfor demek. Hayalimdeki mutfak, aradığım her şeye kolayca ulaşabildiğim, keyifli yemek yapabildiğim ve bu yemekleri sevdiklerimle, ailemle yerken güzel anlar geçireceğimiz bir alan olmalıydı” sözleriyle anlatıyor.

ÖNCESİ

YENİ MUTFAK HAYAL ETTİĞİNDEN FAZLASI OLDU

Her şeye kolayca ulaşabildiği, keyifle yemek yapabildiği bir mutfak hayal eden Begüm Bartık, mimarların kendisi için tasarladığı yeni mutfağının, kendisine hayal ettiğinden daha fazlasını sunduğunu belirtiyor.

İşte mutfağın dönüşümden sonra yeni görüntüleri…