Nerede, ne zaman, nasıl?

Eviniz için alışveriş yaparken kendinize nedenlerini sorun. Ne zaman ve başka nerede kullanabileceğiniz gibi sorulara vereceğiniz cevaplar karar vermenizi kolaylaştırır.

Sepetli mobil etajerler her zaman ve her yerde dağınıklığa pratik bir çözüm.
NEREDE: Mutfak, banyo balkon, çalışma köşesi ve çocuk odası.
NE ZAMAN/NEDEN: Metal veya dayanıklı ahşaptan olanları dış mekanlarda da kullanabilirsiniz. Plastik olanlarıysa daha çok iç mekanlarda tercih edin. Kalabalık yemek davetlerinde pratik bir servis masası ihtiyacınızı da karşılar.
NASIL: Çok katlı sepetli mobil etajerler kalabalık ya da ıvır zıvırı bol olan evlerde depolamaya pratik bir alternatif. Mutfakta sebze veya kurulama bezi, günlük gereçler için; banyoda sabunlar, havlular için; çalışma odasında dosya ve evraklar için; çocuk odasında küçük oyuncakları depolamak için kullanılabilir. Üç katlı sepetli ve tekerlekli etajer, Mudo Concept.

İnce pamuklu kilimler klasik halılara dekoratif alternatifler sunuyor.
NEREDE: Hol, antre, mutfak ve yaşam alanlarında.
NE ZAMAN/NEDEN: Daha çok yaz aylarında, kalın ve ağır halıların yerine tercih edilen kilimleri günümüzde her mevsim kullanılıyor. Ayrıca kolayca temizlenebiliyor hatta yıkanabiliyor.
NASIL: Değişen dekorasyon stilleri ile yeniden moda olan ince kilimleri pek çok stille kombinleyebilirsiniz. Etnik desenliler boho ve maroken stillerle, geometrikler İskandinav ve çiçekli kilimler vintage veya kır evi stiliyle stilleriyle iyi gider. Koton kilim, Zara Home.

Bir katlanır sandalye stili ne olursa olsun her daim evde kendine yer bulur.
NEREDE: Balkonda, mutfakta, bahçede ve hatta antrede.
NE ZAMAN/NEDEN: Metal ayaklı ve tik oturmalı katlanır sandalye hem iç, hem de dış mekan kullanımına uyun olduğundan dört mevsim rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.
NASIL: Özellikle şehir evlerinde en küçük alanın bile önemi büyük. Bu yüzden fazla yer kaplamayan, pratik ve teferruatsız ürünler her zaman tercih sebebi. Katlanır sandalyenizi kullanmadığınızda kapı arkasına kaldırılabilir, hep elinizin altında olsun isterseniz kancalar yardımıyla uygun bir duvara da asabilirsiniz. Demar Forge katlanır sandalye, www.evim.net.

Sedir tarzı kanepeler oturması rahat, kullanışlı ve konforlu.
NEREDE:
Salon, oturma odası ve geniş teraslar.
NE ZAMAN/ NEDEN: Sedir tipi derin ve rahat kanepeler kalabalık ve geniş aileler için doğru bir seçenek. Açık planlı yaşam alanlarına, daha kısa modelleri stüdyo tip dairelere uygun olabilir. Uzanma modülünü yatak gibi de kullanabilirsiniz.
NASIL: Eğer salon veya oturma odanızda uzun bir duvar ve köşeniz varsa L tipi olanlarını tercih edin. Yayılmak ve dinlenmek için de ideal. Modüler olanları odanızın ebadına göre bölerek yerleştirebilirsiniz. Ancak sedir etkisini bozmamak için en ikili ve üçlü gruplayın.Panorama C-Box Ral sedir kanepe, Habitat.