Nasıl bir armatür almalı?

Küvet, duşakabin ve lavaboları onlarsız düşünemeyiz. Bu küçük ajanlar aslında vitrifiyelerin en iyi tamamlayıcıları. Duş, lavabo ve küvet armatürleri yenilikçi ve akıllı tasarımlarıyla göz dolduruyor.

ÇİZGİLER Armatürünüzü seçerken banyo mobilyalarınızın çizgileriyle uyum içinde olmasına dikkat edin. Örneğin modern bir banyonuz varsa klasik bir armatürden uzak durmak gibi. Dalskar banyo armatürü, Ikea.

ARMATÜR ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ? Armatür satın alırken yalnızca tasarım değil, teknolojik fayda sağlayacak ürünler tercih edilmeli. Su tüketimine önem veren tasarruflu ürünleri seçerek hem çevreye, hem de kendi ekonomimize fayda sağlayabiliriz. Diğer önemli nokta ise armatürün kullanım amacı, nerede kullanılacağı. Banyo kullanımında el duşu gereksinimi, armatürün su tesisatına bağlantı uyumu, tezgah üzerine ya da duvara montaj şekli armatürün genel özelliğini belirler. Fotoselli sensörlü ve zaman ayarlı ankastre duş ve banyo bataryaları ise sağladığı su tasarrufu ile genel kullanım alanları için son derece avantajlı. Robin Levien / Ideal Standard Tasarımcısı

Brilla lavabo armatürü, Kale.
Lagün armatür, Kale.

KLASİKTEN VAZGEÇEMEYENLERE Siyah-altın ve krom renk seçenekleri sunan Brilla’nın kumanda kollarında kullanılan Swarovski kristalleri ise serinin zarafetini ve elegan görünümünü tamamlıyor.

ŞELALE AKIŞI Suyun enerji veren ve dinlendiren etkisini ön plana çıkararak kullanıcılarına farklı bir deneyim sunuyor.