Mutfakta olmak keyif versin

Mutfakta düzen herkesi rahatlatır. Her köşesi akıllıca kullanılmış, ipuçlarıyla doğru yerleştirilmiş bir mutfak, küçük de olsa içinde olmaktan, yemek pişirmekten keyif alacağınız bir mekana dönüşür.

DEKORATİF OLMAK

İşlevsel olduğu kadar renkleri ve stiliyle de sizi yansıtan bir mutfak önemli. Dolap içlerinde bile küçük renk dokunuşlarıyla bu alanı daha çekici kılabilirsiniz.

MAKSİMUM TEZGAH ALANI İÇİN

Fazla hareket imkanı olmayan dar mutfaklarda tezgah alanını daha işlevsel kılmak için mümkün olan her köşeye uzatmak doğru bir çözüm. Eğer uzatamıyorsanız tezgah sonuna ekleyeceğiniz mobil üniteler de kesme tahtaları, gereçler ve bezler için çok işlevsel.

AÇIK RAF RAHATLIĞI

Eskiden sadece kapaklı dolaplarla geçilen tezgah üstü, yeni nesil mutfaklarda daha hızlı yaşam kaygısıyla her şeye kolayca ulaşabilmek adına açık planlı bir kullanıma doğru geçiş yapıyor.

HER KÖŞEYE ÇÖZÜM

Köşe dolaplar için üretilen çözümlere hareketli raf sistemleri de eklendi. Böylece sık kullandığınız gereçler, kavanoz, tabak ve tencereleri de köşe ünitelerde depolayabiliyorsunuz.

KOLAY ULAŞIN

Küçük mutfaklarda fazla dolap olmadığından düzen sorun. Ama hep kullandığınız gereçleri dekoratif kavanozlarda tezgah üstünde tutmak akıllıca olur.

HAZIRLAYAN: PELİN ÖZKUL
İLLÜSTRASYON: NACİ KOÇ

Mutfak düzenleme ipuçları ve mutfak düzeni için pratik fikirler