Mutfakta olmak keyif versin

0

Her köşesi akıllıca kullanılmış, ipuçlarıyla doğru yerleştirilmiş bir mutfak, küçük de olsa içinde olmaktan, yemek pişirmekten keyif alacağınız bir mekana dönüşür.

DEKORATİF OLMAK İşlevsel olduğu kadar renkleri ve stiliyle de sizi yansıtan bir mutfak önemli. Buradaki gibi, dolap içlerinde bile küçük renk dokunuşlarıyla bu alanı daha çekici kılabilirsiniz.

MAKSİMUM TEZGAH ALANI İÇİN Fazla hareket imkanı olmayan dar mutfaklarda tezgah alanını daha işlevsel kılmak için mümkün olan her köşeye uzatmak doğru bir çözüm. Eğer uzatamıyorsanız tezgah sonuna ekleyeceğiniz mobil üniteler de kesme tahtaları, gereçler ve bezler için çok işlevsel.

AÇIK RAF RAHATLIĞI Eskiden sadece kapaklı dolaplarla geçilen tezgah üstü, yeni nesil mutfaklarda daha hızlı yaşam kaygısıyla her şeye kolayca ulaşabilmek adına açık planlı bir kullanıma doğru geçiş yapıyor.

HER KÖŞEYE ÇÖZÜM Köşe dolaplar için üretilen çözümlere hareketli raf sistemleri de eklendi. Böylece sık kullandığınız gereçler, kavanoz, tabak ve tencereleri de köşe ünitelerde depolayabiliyorsunuz.

KOLAY ULAŞIN Küçük mutfaklarda fazla dolap olmadığından düzen sorun. Ama hep kullandığınız gereçleri dekoratif kavanozlarda tezgah üstünde tutmak akıllıca olur.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL İLLÜSTRASYON NACİ KOÇ

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.