Mükemmel birliktelikler

Doğru ve yerinde bir dekorasyonda, stiliniz ne olursa olsun bazı değişmezler öne çıkıyor. Mükemmellik için işin sırrı doğru birliktelikleri bulmakta gizli.

YALIN ZARAFET
Dekorasyonunuzun çıkış noktası mekanı mobilya ve aksesuarlarla doldurmak olmasın. Yerinde ve dozunda birkaç parçayla ve fazla göz yormayan renklerle dekore edilmiş alanlar ruhunuza da iyi gelir.
H&M Home.


MODERN KONFOR
Kalın dokumalı döşemeler, yalın çizgide mobilyalar, koyu renk ahşaplarla birlikte modern tarzda ve şık bir salona imza atıyor. Konforu daha da artırmak için yumuşak baroteks minderlere, küçük bir yan sehpaya ve bir pufa yer açın.
Freud köşe takımı, Fuga Mobilya.

SAMİMİ RETRO
Retro koltukları modern bir kanepeyle bütünleyerek kullandığınızda stile daha güncel ve samimi bir hava kazandırabilirsiniz. Geometrik desenler, üç kollu klasik bir avize ve Murano camı aksesuarlar stili öne çıkaran önemli detaylar.
Filli Boya.

EKLEKTİK AVANGARDE
Klasik, abartılı ve sıra dışı çizgileri sade detaylarla buluşturarak çağdaş bir dekorasyon stili yaratabilirsiniz. Etnik, ikat motiflerse eklektik ve canlı bir hava kazandırır.
onekingslane.com

DİNAMİK ŞEHİRLİ
Şehir evinde doğadan ilham alan renk kombinleriyle farklı stillere gönderme yapabilirsiniz. Safran sarı, naturel bej ve koyu kahve birleşimi mekana dinamik bir hava kazandırmış. Bunu geometrik ya da nakış desenli bir halı ve bolca dore ışıltılarla destekleyebilirsiniz.
Coloration koleksiyonu, Filli Boya.