Mevsimin stil şifreleri

Salondan sofraya, bahar ve yaz sezonunda öne çıkan pek çok detay var. İnce çizgililerden minik çiçeklilere transfer olabilir, küçük desenlilerden klasik porselen motiflerine geçiş yapabilirsiniz.

Baharlık çizgiler
Dar, ince ve sık çizgili desenler oturma odalarını gündelik ve pejmürde havadan kurtararak şık ve rahat bir görünüm kazandırır. Desenin yarattığı etkiyi çizgili ince tüller, keten yastık ve örtüler, kalın kanvas döşemeliklerle kombinleyerek mevsimin doğayı çağrıştıran yalın havasına gönderme yapın.
STİL ÖNERİSİ: Farklı kalınlıkta çizgilileri bir arada kullanırsanız mekanı geleneksel kır evi havasından kurtararak çok daha modern bir etki yaratabilirsiniz. Bu, dekorasyona farklı bir ritm kazandırır.
Laura Ashley.

Küçük çiçek
bahçeleriSezonun bir diğer deseni küçük çiçekler. Ancak bu yıl bunu muhabbet kuşu, kelebek, papağan gibi minik kuş desenleriyle birlikte kullanıyoruz. Klasik bir kır evi havasını yakalamak için canlı tonları pastellerle birlikte kullanın. Açık ve doğal renklerle daha etnik veya eklektik bir stile kayabilirsiniz. Bu desen, salon veya ebeveyn yatak odaları için ideal bir seçim olacaktır.
STİL ÖNERİSİ: Küçük bahçe aksesuarları, ferforje mobilyalar, seramik saksılar ve antika değeri olan birkaç obje dekorasyonu tamamlar. Belki bir köşede küçük bir bahçe de oluşturabilirsiniz.
Thibaut Imperial Garden koleksiyonu Giselle duvar kağıdı ve kumaş, Lot.

Her zaman asil
Eski zamanların, aile yadigarı porselenlerinden esinlenerek tasarlanmış desenler bahar ve yaz aylarında da hakimiyetine devam ediyor. Zarif ve her zaman asil bir etki bırakan desenin yeni ve eski versiyonunu siyah, mor ve yeşille kullanarak sıra dışı bir sofra hazırlayabilirsiniz.
STİL ÖNERİSİ: Gerçek bir kır evi havası için dekorasyonu ham ketenler, bakır ve birkaç vintage aksesuarla tamamlayın.
Seletti Hybrid serisi porselenler, www.perabulvari.com

Mini mini minnacık
Birden fazla küçük ölçekli deseni aynı anda kullanmak mekanda devamlılık hissi uyandırır. Ayrıca aynı desenlerin ritmik aralıklarla düzenli olarak tekrarını benzer renklerle uygulamak mekanlarda inişli çıkışlı bir etki yaratarak hacim kazandırır. Yaz aylarında güneş tonlarını geometrik desenliler ve çiçeklilerle kullanmayı deneyin.
STİL ÖNERİSİ: Düz formlu koltukların üzerine koyacağınız tekrar eden geometrik motifli yastıklar modern bir hava yaratır. Bunları oryantal desenlerle kombinleyerek eklektik ve etnik bir hava yaratabilir ya da küçük çiçekler ve puantiyelerle kır evi stilini de deneyebilirsiniz.
www.overbeckandfriends.dk