Lüksün tanımı değişiyor

Klasik yeniden yorumlanıyor ve modern çizgilerle birleşerek, yepyeni bir stili yaşam alanlarımıza taşıyor: Modern lüks… Sadeleşen hatlar, abartıdan uzak lüks mobilya ve aksesuarlar, zamansız bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

NASIL ELDE EDERSİNİZ? Fonda doğal tonlar tercih ederek, bu tonların koyu değerlerini ışıltılı yüzeyler, modern-klasik stildeki mobilya ve aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

NASIL DERİNLİK KATARSINIZ? Açık renk duvarlar ve koyu tonda halılarla bu stile derinlik kazandırabilirsiniz. Ayrıca sezonun favori tonlarından olan indigo, zümrüt yeşili ve mor renklerindeki mobilyaları tercih ederek de mekanlarınıza derinlik katabilirsiniz.

NASIL DOKU KATARSINIZ? Eğer açık renkler tercih ediyorsanız dokulu ve desenli tekstiller kullanın. Ayrıca dokulu duvar kağıtları da hızlı etki elde etmenizi sağlar.

Tasarım Perde.

Lüks ve sade detaylar Modern-lüks stilde göze çarpan detaylar hem renk, hem de yüzey seçenekleriyle mobilyalara sade ve mütevazı bir zenginliği getiriyor. Lüks ve sade detay eklentileri ürünlerdeki çekiciliği artırıyor. Zanaatkar yaklaşımın bu yıl yükselen bir trend olmaya devam edeceğini düşünüyorum. Deri, metal ve mermer gibi malzemeler mobilyalarda lüks bir çizgiyi de beraberinde getiriyor. Mobilyalarda kıvrımlı ve ahşap ayakların yanı sıra ince, metal ve yüksek ayaklar da yine modern-lüks yorumlardan bazıları olarak karşımıza çıkıyor. Nuri Öztaşkın, MOSDER Yönetim Kurulu Başkanı