Loft stilde yaşam: Zamansız ve çok havalı

loft stilde dekorasyon örnekleri ve stilin püf noktaları
loft stilde dekorasyon örnekleri ve stilin püf noktaları

Loft stilde yaşam için bir rezidansın otuzuncu katında yaşamanıza hiç de gerek yok. Bu stil artık küçük apartman dairelerine de uğruyor. Yapmanız gereken tek şey stil şifrelerini yaşam alanlarınızda uygulamaya geçirmek.

LOFT STİLDE DEKORASYONUN ŞİFRELERİ *

  • Yakın zaman kadar sadece depo, dükkan gibi evleri dönüştürerek elde edilen loft yaşam alanları artık küçük ve şehirli evlerde yaşayanlar tarafından da benimseniyor.
  • Endüstriyel stil ile neredeyse akraba gibi algılanan bu stil aslında son zamanlarda çok daha farklı yorumlanıyor. Halihazırdaki şehir evlerine uyarlandığından ne çok büyük boyutlarda alanlar aranıyor, ne de bir fabrika ya da depodan döndürülmüş alanlarda olduğu gibi taş yüzeyler…
  • Daha çok küçük ebatlı, modüler ve minimal olarak tasarlanan mobilyalarla bu stili yaşam alanlarınıza kolaylıkla uyarlayabilirsiniz.
  • Seçtiğiniz mobilyalar şık ve çarpıcı olduğu kadar fonksiyonel de olmalı. Örneğin dar kanepeler gibi. Birden fazla işlevi olan multi fonksiyonel mobilyalar gibi.
  • Bu stilin başı çeken deseni, geometrik. Bol miktarda geometrik form ve desenlere yer verebilirsiniz. Son dönemin popüler tercihlerinden olan organik formlar da yaşam alanlarınızda kendilerine geniş yer bulabilir.
  • Metal plakalar, tuğla duvarlar; ya da bu görünümü uyandırmanızı sağlayan duvar kağıdı ve seramik yüzeyler olmazsa olmazlar arasında. Gri-hardal kombini zemin, duvar, aksesuar ya da duvarlarda yapılırsa hızlı sonuç elde edilebilir.

LOFT STİLDE DEKORASYON ÖRNEKLERİ *

H&M Home
Doğtaş
Tepta
İtaldeko
Loft stilde banyo dekorasyonu
nevertellme.com
home-designing.com
Loft stilde mutfak dekorasyonu
apartmenttherapy.com
Loft stilde oturma odası dekorasyonu
Graniser
loft stilde yatak odası dekorasyonu

İder Mobilya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

zinnia çiçeği bakımı

Zinya çiçeği özellikleri nelerdir? Zinya çiçeği anlamı ve bakımı

marakes-stili-dekor

Marakeş stilinin dekorasyon şifreleri: 5 önemli nokta