Kumsaldayız!

Kumsala öyle sadece parmak arası terlikler ve plaj çantası ile gidenlerden değiliz, zira biz dekorasyon stilimizi kumsala da taşıyoruz!

Marin teması serindir
Sofrada serin etkiler için mavi, beyaz ve kırmızı sofra aksesuarlarını tercih etmeli.

Banklı masa, metal sepet, yerdeki yastıklar ile çizgili yastıklar, bitkiler ve saksılar, beyaz vazolar, yapay meyveler, runner, peçeteler, hasır tepsi, Mudo Concept. Ananaslı mini kaseler, English Home. Havlu, ayakkabı, LC Waikiki. Lacivert denizci temalı masa örtüsü, supla, halatlı yastıklar, Tepe Home. Fenerler, çatal bıçak servisleri, seramik tabaklar, bardaklar, sofra üzerindeki sepetler, Adirondack şeklindeki mumluklar, sürahi, mavi pleksi bardaklar, Boyner Evde. Bambu fenerler, Koçtaş.

Deniz yıldızı ve deniz kabuğu gibi sahilden toplayabileceğiniz aksesuarları boyayıp bir halata bağladıktan sonra asarak kullanabilirsiniz.

Paravan, Mudo Concept. Üzerindeki asılabilir süsler, Boyner Evde. Plaj çantası, elbise, havlu, terlikler, şapka, LC Waikiki.

Eğer şık bir gölgelik oluşturmak istiyorsanız bambu çubuklar ve keten tüllerle kendi çadırınızı yapıp egzotik bir sığınak elde ed ebilirsiniz.

Bambu çubuklar, keten tüller, Koçtaş. Dantel yastıklar, fener, Mudo Concept. Yerdeki pembe örtü, beyaz yastıklar, English Home. Ferforje sepet, içindeki örtü, pirinç renkli tepsi, üzerindekiler, H&M Home.

Mavi-beyaz aşkı
Serin ve dalgasız alacakaranlık sulara kendinizi teslim etmek için yola çıktığınızı hayal edin. Bu yolculukta sakin ve konforlu mobilya ve aksesuarlar size eşlik edecek. Konforlu mobilyalar, keten dokular, romantik formlar, mavi ve beyazın aşkı… Romantizme göz kırpan Yunan ada stiline benzeyen bu etkiye teslim olan mekânlar da sıcakkanlı ve davetkâr bir  görünüme bürünüyor. Mavi ve beyazın yalın birlikteliği yaratıcılığı beslediği gibi masal gibi bir yaz yaşamak için gereken  arka planı da sunuyor. Aynı ferahlık ve dinginlik hissiyatını, sudan ilham alan tasarımlarla hem iç hem de dış  mekânlarınızda deneyimleyebilmeniz mümkün.

Sandalye, masa, Tepe Home. Tepsi, şişe, bardaklar, mercan mumluklar, Boyner Evde. Plaj kıyafetleri, yeşil şal, sandaletler, LC Waikiki. Yastıklar, Koçtaş.

Örtü, tül, bambu çubuk, fener, Koçtaş. Bardaklar, sepet, çiçekler, mumlar, Tepe Home. Hasır şapka, Ikea. Terlik, LC Waikiki. Hasır yastık, Mudo Concept. Beyaz yastık, English Home.

Rattan koltuk, sehpa, Mudo Concept. Şemsiye, Ikea. Deniz yıldızları, bardak, Boyner Evde. Fener, Koçtaş. Havlular, beyaz elbise, yeşil dondurma kadehi, mavi cam mumluk, English Home. Terlik, pareo, çanta, şapka, LC Waikiki.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR İBRAHİM ÖZBUNAR YAPIM ASİSTANI BUKET KARAYEL