klasik country mutfak

Klasik country stili bir mutfak nasıl elde edilir?

Son güncelleme:

Klasik country stili için 5 küçük detay yeterli. Aşağıdaki adımlarla country stili bir mutfak elde edebilirsiniz

Birkaç fırça darbesi, biraz açık raf sistemi ve onu tamamlayan aksesuarlarla mutfağınıza tüm zamanların en davetkar stili olan country atmosferini katabilirsiniz.

ESKİYE PERDE ÇEKİN

Mutfak dolapları çok kullanıldığı için çabuk eskiyebiliyor. Yenisi ile değiştirmek yerine country stili bir kumaş ve ufak bir ray ile perde çözümünü deneyebilirsiniz.

AÇIK RAFLAR

Uzun beyaz raflar ve onları tamamlayan raf destekleri country stili mutfağınıza basit ve hesaplı yoldan depolama ünitesi eklemenin pratik yolu.

AYDINLATMALAR

Klasik country stili mutfakta yemek masanızın olduğu alanı odak noktası haline getirmek için büyükçe bir sarkıtı masaya yakın konumlandırın.

DERİNLİK

Mutfak tezgahınızın derinliğinin az olmasına dikkat edin. Derin dolapların arkasına ulaşmak zor olduğundan zaman zaman bu alanı kaybedebiliyoruz. Daha ince üniteler hem depolama alanı sağlar, hem de daha geniş bir mutfak elde etmenize yardımcı olur.

PATİNE YÜZEYLER

Klasik country stili mutfakta eskiyen masaya yeni görünüm vermek için onu patine usulü ile boyayabilirsiniz. Özellikle yıllara meydan okuyan masif mobilyalar bu tip bir işlem için çok idealdir.

HAZIRLAYAN: İLKE YILMAZ

Küçük bir mutfak kiler olmadan nasıl düzenlenir?

Mutfakta dekorasyon hataları: Mutfakta bu yanlışları yapmayın

https://www.evimdergisi.com.tr/mutfakta-dekorasyon-hatalari-mutfakta-bu-yanlislari-yapmayin/