Kış mevsimi onlarsız olmaz

Evinizde ısınma ve sıcak su kaynağı olarak kullandığınız kombinizi değiştirme vakti geldiyse, karar vermeden önce seçenekleri incelemenizi öneririz.

Marka:Bosch
Model: Condens 2500 W
Özellikleri: Yoğuşmalı kombi aynı zamanda kompakt ölçüleriyle evinizde az yer kaplıyor. Şık görünümüyle dekorasyonunuzu da bozmuyor. Gücü, 24 kW kullanım suyu devresi, 24 kW ısıtma devresi.
Fikrimiz: LCD ekranı kullanım kolaylığı sağlıyor.

Marka: Vaillant
Model: EcoTEC5
Özellikleri: Tam yoğuşmalı. ColorMATIC akıllı kontrol cihazları, mekanın ve kullanıcının ihtiyaçlarını algılayarak gerekli değişiklikleri yapıyor ve tasarrufa kendisi karar veriyor. 7 farklı kapasite seçeneği bulunuyor.
Fikrimiz: Ürünün, akıllı cihazlar ile (smart phone, tablet pc vb) kontrol edilebilen bir alt yapısı bulunması onu farklı kılıyor.

Marka: Beko
Model: BK 20 EK LCD/ 20.000 KCAL/H
Özellikleri: Konvansiyonel kombi. 3 yıldız enerji verimliliği sunuyor. LCD kontrol paneliyle kolay kullanım imkanı sağlıyor. Arıza durumunda survivor özelliği sayesinde servis müdahalesine kadar suyu ısıtmaya devam ediyor.
Fikrimiz: Kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplıyor.


Marka:
Demirdöküm
Model: Atron
Özellikleri: Konvansiyonel kombi. Tek tuşla değiştirebileceğiniz Eco-Comfort seçenekleri hem tasarrufu hem de konforlu ısınmayı birlikte sunuyor.
Fikrimiz: Yeni özelliği sayesinde evin ne kadar ısıya ihtiyacı olduğunu hesaplaması tasarruf etmenizi sağlıyor.