Kırmızıyla canlanan köşeler

Kırmızıyla değişimi yakalayın
Beyaz iyidir, özellikle de doğal dokular ve modern bir stilde kullanıldığında mekanı ferah ve aydınlık gösterir. Peki, onu kırmızıyla birlikte denemeye ne dersiniz? Sadece birkaç aksesuarda ve detayda kullandığımız bu canlı renk, oturma odasını canlandırırken mekanı hiç olmadığı kadar davetkar ve ahenkli kılıyor.

ÖNCE Kanepe, lale vazo, Tepe Home. Renkli yastık, demlik, EnglishHome. Nar, Paşabahçe. Hasır sepet/tabure, Zara Home. Küllük, BoynerEvde. PS metal dolap, Svalsta sehpa, Sockerart vazo, peluş oyuncak, jüthalı, Riggad masa lambası, Fagelsta ahşap çerçeve, Byarum resim, Ikea.

SONRA Yazılı yastık, kırmızı lale vazo, Tepe Home. Nakışlı kırmızı yastıklar, kırmızı vazo, kırmızı nar, kırmızı kupa seti, seramik narlar, ev fener, Paşabahçe. Baykuş, Boyner Evde. Ribba raf, Svalsta sehpa, kırmızı çerçeveler, blok mum, Ursula minder kılıfı, kırmızı saksı, Ikea. Adore duvar üniteleri, Koçtaş. Rash Trendspots Vol.2 serisi duvar kağıdı, Hanna Home.

Değişimin 5 sırrı:
1.
Yan sehpaya bir boy büyüğünü de ekleyerek zigon modeli kullanışlı bir orta sehpa kazanın.
2.
Duvarı yekpare kağıt kaplamak yerine yarım duvar kağıdı ile kaplayarak beyazın hakimiyetini yok etmeyin.
3.
Kağıt bitiminden asılan raflarla duvara işlevsellik kazandırın.
4.
Kırmızı işlemeli ve yazılı yastıklarla keten dokumalı kanepeye dinamizm katın.
5.
Kırmızı ve beyaz çiçeklerle atmosferi destekleyin.

Boyanızla fark yaratın

Dar ve ışıksız antreler için en iyi çözüm elbette beyaz ağırlıklı bir dekorasyondan geçiyor. Ama ufak dokunuşlar ve küçük boya oyunlarıyla çehresini değiştirebilir, hiç olmadığı kadar esprili ve sevimli hale dönüştürebilirsiniz.

ÖNCE Elrond çekmeceli dolap, Mudo Concept. Meşe konsol, armut süs, Tepe Home. Çerçeveler, ferforje şemsiyelik, tablo, English Home. Cam vazo, Boyner Evde. Magic vazo, beyaz seramik sepet, Paşabahçe. Ingolf sandalye, Ikea.

SONRAMelrose sandalye, Mudo Concept. Yazılı yastık, Tepe Home. Kırmızı nar, dördüz cam vazo, seramik tepsili fincan, beyaz opal vazo, Paşabahçe. Takı askılığı, English Home. Kırmızı blok mum, Lösjön renkli askı, Sörli ayna, Rörholt yolluk, kırmızı kordon, Jara abajur şapkası, kırmızı çerçeveler, Ikea. Çanta, fular, şemsiye, terlik ve ayakkabılar, Marsk&Spencer. Kalia ipek mat iç cephe boyası, Koçtaş.


Değişimin 5 sırrı:

1. Kapı söveleri ve çerçevelerini kırmızı bir iç cephe boyasıyla boyayarak kapıya vurgu yapın.
2. Küçük konsolun üzerine tablo yerine daha işlevsel bir not panosu asın.
3. Farklı bir stili yansıtan kırmızı sandalye beyaz klasik olanın yerini alabilir.
4. Kapı girişine dik olarak serilen çizgili bir yolluk içeriye doğru girişin yönünü pekiştirir.
5.
Sarkıt aydınlatma ve duvar aynaları antreyi aydınlık kılar.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR ENGİN YILDIZ YAPIM ASİSTANI KÜBRA DOĞAN