Kır evi kombinleri

Çiçek desenlerinin, ekoselerin, poplin kumaşların ve bolca romantizmin hakim olduğu kır evi stili kabuğundan sıyrılıyor. Daha modern versiyonları ile bu stilde kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Geleneksel kır evi stilini tanımlayan iki kelime: Sıcaklık ve rahatlık. Beyaz veya krem lakeyle kobinlenen doğal cilalı masif mobilyalar… Ekose, gül, ortanca, meyve ve sebze desenli tekstiller. Rustik ve vintage detaylar. Doğadan ilham alan aksesuarlar. Hepsi geleneksel bir kır evi stilinin olmazsa olmazları arasında.
Schnading konsol, Fatih Kıral

Şehir eviyle kombine etmek isterseniz
Dinamik bir şehir evine kır evistilini adapte ederken yaratmak istediğiniz etkiyi belirleyin. Örneğin parlak  renklerin kullanıldığı bir kır evi stili yaz mevsimini çağrıştırır. Modern stilin net ve yalın biçimli mobilyalarını  stilize desenlerle kullanarak yaratacağınız bohem efektler yaşam alanlarını neşeli ve dinamik kılar. Eijffinger pano, Lot.

Fransız stille kombine etmek
Ana temasında romantizm olan kır evi stiline yakışan başka bir stil de rustik Fransız stili. Yalın, hatta ham denecek yüzeylerin romantik detaylarla birleşerek yarattığı iç açıcı mekanlar farklı dönemlerin dekorasyon  stillerinin sentezi gibi.
www.greengate.dk