Keyifli bir başlangıç

Yaz mevsiminin enerji dolu, iyimser temposunu sonbaharda da devam ettirmek istiyorsanız, yaratıcı ve pratik bu fikirlerle keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

ENERJİSİ YÜKSEK SALONLAR Sezonun popüler eğilimlerinden biri olan koyu renkli, iri çiçek baskılarıyla salonunuzun enerjisini değiştirin. Mevcut kanepelere çiçek desenli kılıflar diktirebilir, çiçek aranjmanlarıyla odanıza iyimser bir hava katabilirsiniz.

TATLI FİKİR Renkli bantlar kullanarak kek ve yaş pastalarınızı süslemek için mini bayraklar yapın. İstediğiniz uzunlukta dekoratif bir ip alın ve iki tane çubuğun ucuna bağlayın ve çubukları üçgen gözükecek şekilde kekin üstüne yerleştirin.

RENKLİ DÜŞÜNÜN Yatak başınız yok mu? Hiç problem değil. Yatağınızın arkasını çarpıcı bir renge
boyayarak odak noktası haline getirin. Duvarı bölerek ya da asimetrik şekilde de boyayabilirsiniz.

ÇALIŞMA ALANINDA yeşil ve tonları denge getirir; aynı zamanda yaratıcılığı da artırır.

HALA AÇIK HAVADA Yaz mevsimini takip eden serin aylarda açık havanın tadını çıkarmak için balkon ve terasları mevsime hazırlayın. Cam balkon sistemleri pratik bir çözüm. Kısmen ya da tamamen kapatarak rüzgarın ve serin havanın etkisini azaltabilirsiniz.

TAKIM RUHUNDAN SIKILDIYSANIZ Klasik mutfak dolaplarının bir kısmından fedakarlık edip açık raf sistemleri kullanın. Rafları rengarenk kavanozlar, muglarla süslediğinizi hayal edin.

MASA BANDI Dantelli kağıt altlıklarını kullanarak kolayca bir masa bandı yapabilirsiniz. Farklı büyüklük ve desenli kağıt altlıklarını toplayın, bir masaya üst üste örtüşecek şekilde dizin sonra da uçlarını birbirine yapıştırın.

ÇİÇEK ORGANİZATÖRÜ Balkon, kış bahçesi gibi alanlarda ya da evin içinde çiçekleri düzenli tutmak için dikey düzenekler kullanın.

EL ALTINDA Fırına ya da buzdolabına yapışan magnetli el havluları yapın. Havlunun bir köşesini kıvırın ve içine bir magnet koyun. Sonra o köşeyi sabitlemek için dikin.

fargerike.no
Tripod lambader, dekorazon.com
iblaursen.dk

DÖRT MEVSİM YAZ Yazın etkisi devam etsin istiyorsanız tropik tonları tercih edebilirsiniz. İlgi çekici bir görünüm için duvarı ikiye bölüp iki farklı tonu uygulayabilirsiniz. Benzer şekilde oda kapınızı da iki farklı renk uygulaması ile renklendirebilirsiniz.

PONPONLARLA GÜZELLEŞTİRİN Abajurunuzu çarpıcı tonda ponponlarla süsleyebilirsiniz. Silikon tabancası kullanarak abajurun üst ve altına bu ponponları kolaylıkla sabitleyebilirsiniz.

KOMPAKT BİR YEMEK KÖŞESİ Küçük bir mutfağa ince ve kullanışlı üniteler ve minimum alan kaplayan tezgahlar ekleyerek küçük ve tatlı bir yemek köşesi oluşturabilirsiniz.

KOLAY SANAT Çocukların resim çalışmalarını ve baskı desen posterleri duvarda galeri havası yaratmak için kullanabilirsiniz. Resimleri düz bir şerit ya da grup grup asıp istediğiniz gibi değiştirerek kullanabilirsiniz.

DEĞİŞTİR YAKIŞTIR Evdeki çalışma alanınıza takım mobilyalar seçmek yerine, kendi kombinlerinizi
yapmanıza müsade eden modüler parçalar seçin.