Karmaşaya modüler çözüm

Mutfağın karmaşası bitmez, ama her şey için bir dolap kullanmak da alanı daraltır. Oysa modüler, tekerlekli üniteler mutfakta işleyişi çok kolaylaştırır.

Her evin kendine göre bir düzene ihtiyacı vardır. Ancak bunun çözümü her defasında biraz daha dolap ekleyerek odaları içinde dönüp dolaşamayacak kadar daraltmak değil elbette. Hele söz konusu mutfaksa. Çünkü evin belki de en kolay dağılan ve buna karşın en dar alanlarından biridir mutfak. İşte tam bu noktada farklı işlevleri tek bir ünitede buluşturan pratik ve kullanışlı raflar ve tekerlekli üniteler gibi modüler sistemler imdadımıza yetişiyor.

Arya mutfak, Lineadecor.
Laura Ashley.
Ikea.

TEZGAHA İLAVE EDİN Modüler üniteler tek başına durmak zorunda değil. Tezgahın sonuna ekleyeceğiniz ayrılabilir bir raf modülü ile çalışma ve depolama alanı kazanırsınız.

SOLO ÜNİTELER HAKKINDA

Solo mutfak dolap ve tezgahları sadece depolama alanı kazandırmanın dışında sizi geleneksel düzenden kurtararak farklı ve özgün tasarımlar yapmanıza da olanak tanır. Mesela hepsini farklı renklerde seçerek çok dinamik bir hava kazandırabilirsiniz. Tezgah kısmını, ihtiyacınıza göre hamur açmak için mermerden ya da et kesmek için ahşaptan yaptırabilirsiniz. En önemlisi de kiralık bir evden taşınırken mutfak ünitelerinizi bırakmak zorunda kalmazsınız.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL