Kar spreyi camdan nasıl temizlenir?

Kar spreyi camdan nasıl temizlenir ya da camdan çıkar mı? sorusu sıklıkla merak konusu oluyor. Özellikle yılbaşı dönemlerinde kullanılan kar spreyi, camda, çam ağacında, duvarda istediğiniz her alanda kullanılabilir.

Islak bezle kolayca silinebilen kar spreylerini temizlemek oldukça kolaydır.

KAR SPREYİ CAMDAN NASIL TEMİZLENİR?

Kar spreyi camdan nasıl temizlenir

Kar spreyi camdan kolaylıkla temizlenebilir. Bunun için önce kuru bezle silip, cam sil ile kolayca temizleyebilirsiniz.

Temizlemek oldukça basit, ancak Northeast PA tarafından paylaşılan bu ipuçları ile daha da kolay hale geliyor!

Pencereye yapışmış, pencere pervazında kalan ya da pencerenizin veya kapınızın altında zeminde birikmiş olan kar spreyini temizlemenin en kolay yolu elektrikli süpürge ile çekmektir. İlk olarak, tüm çatlak ve köşelere girebilmesi için aparat kullanın, ardından pencere camının kendisinde kılları olan bir aparat kullanın. Son olarak, yerde kalan her şeyi almak için elektrikli süpürge ile çekin.

Süpürme işlemi kaçınılmaz olarak geride bir miktar kalıntı bırakacaktır, ancak onu çıkarmaya çalışmak için yapabileceğiniz en kötü şey kazımaktır. Camdan yapay karı kazımak sadece potansiyel olarak camı çizip kalıcı olarak zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda her yere uçarak temizlemeniz için başka bir karmaşa yaratır. Çok daha iyi bir yöntem, camı cam temizleyici ile birer birer küçük bölümler halinde temizlemektir. 

Cam temizleyiciyi temizlemek istediğiniz alana püskürtün ve yaklaşık 30 saniye bekletin. Ardından, kağıt havlu ile, kalıntı çıkmaya başlayana kadar orta derecede basınç uygulayarak daire şeklinde ovalayın. Camın tüm yüzeyi temizlenene kadar tekrarlayın.

KAR SPREYİ ERİR Mİ?

Kar spreyi belli bir süre sonra erir ve elbisede leke bırakmaz.

Suni kar yani kar spreyi, partilerde, eğlencelerde sıklıkla kullanılır. Kar spreyinin kullanımı da oldukça kolaydır. 15-20 saniye salladıktan sonra istediğiniz yere püskürtebilirsiniz.

İç mekanda sıcak bir etki için kar spreyleri kullanabilirsiniz. Hem evin belli köşelerinde hem de yılbaşı ağacında aksesuarları kar spreyi ile daha çekici hale getirmeniz mümkün.  Yapay kar ile, tatil sezonunda süslemek için eğlenceli ve popüler bir aksesuardır. Yılbaşı ağaçlarına, çelenklere, veranda kapılarına ve vitrinlere kış dokunuşu ekleyebilirsiniz.

Urla’daki bu büyüleyici ve masalsı ev soğuk aralık günlerinde içinizi ısıtıyor