Kanepeye gömülüyor, evin tadını çıkartıyoruz

Salonunuz imdat butonuna bastıysa değişim kaçınılmaz demektir. Tüm evi ayağa kaldırmak yerine sadece kanepeyi yenileyerek de bunu başarabilirsiniz.

Her mobilyanın bir ömrü var ve süresi dolduğunda yenilemek gerekir. Ancak kanepe, koltuk ya da masa gibi büyük parçalar satın almak her zaman kolayca yapılacak bir yatırım değil. Bu yüzden, üzerinde biraz düşünüp ihtiyaçları belirleyerek alışveriş yaptığınızda paranızı da sokağa atmamış ve akıllı bir yatırım yapmış olursunuz. Mesela ömrümüzün 17 yılını kanepede geçirdiğimizi bilyor muydunuz? Tüm bu zaman diliminde içine gömülmek istediğiniz, televizyon seyretmek, kitap okumak, kestirmek, sohbet etmek hatta çalışmak gibi pek çok aktiviteyi gerçekleştirdiğiniz kanepenizde rahat etmek ama aynı zamanda tasarruflu olmak da istiyorsanız kaliteli ve dayanıklı bir seçeneğe yatırım yapmanızı öneririz.

Roma ikili kanepe, Volla metal dresuar, Tepe Home. Nyobda dikdörtgen sehpa, Nyobda kare sehpa, Vagmalla gri örtü, Pudda keçe sepetler, Ikea. Diamond geometrik halı, körüklü minderler, saten büzgülü yastıklar, Koçtaş. Jimmiz puf, Beykoz mavi puf, Altıncı Cadde. Tel sepet, mavi kavanoz, mor mumlar, lacivert triko battaniye, H&M Home. Mare abajur, mavi kadife yastıklar, pullu lacivert yastık, mavi vazo, çini kapaklı kavanoz, yapay çiçekler ve orkide, Mudo Concept. Renkli ahşap çerçeveler, lacivert seramik küp, degrade cam şamdan, lacivert cam şamdan, gri battaniye, pembe geometrik yastık, lila desenli yastık, Zara Home. Seramik fil biblolar, cam kalp süs, kase seti, Pasific kase, Peony kupa, mini vazo seti, Paşabahçe. Siyah ve beyaz çerçeveli posterler, thequeenofwalls.com

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM ASİSTANI İBRAHİM GEZER