Kanepemin pratik komşuları

Bir kanepenin yanında olmazsa olmaz bir sehpa…

Birden çok amaca hizmet eden ürün için kalıpların dışına çıkıyoruz ve dört farklı sehpa seçeneği öneriyoruz.

KLASİK ÜÇ AYAKLI SEHPA Geleneksel bir dekorasyon anlayışınız varsa kanepe yanında şık bir sehpa kullanın. Buradaki gibi modern hatlı düz bir kanepeyi cam tablalı parlak krom ayaklı bir modelle tamamlayarak şık bir köşe oluşturabilirsiniz. Üzerini dekoratif şamdanlar veya tasarım objelerle süsleyin.

Tripod krom ayaklı sehpa, Defile vazo, kırmızı kase, kupa, Paşabahçe. Cloudy keten kanepe, çizgili keten yastık, Mudo Concept. şamdanlar, Porland. Kırmızı minder, tablolar, Koçtaş. Jasaa el dokuma hasır, Stockholm kırmızı minder, Ikea.

AYAKKABI RAFINDAN ÇİÇEKLİK SEHPA Evdeki fazla kitaplar ve dekoratif ev bitkileri için en elverişli alanlardan biri de kanepe yanı. Böyle bir raflı ayakkabılığı bu amaç için kullanarak ihtiyacınızı giderirken dekoratif ve işlevsel de olabilirsiniz. Form ayakkabılık, Rickarum abajur, Koçtaş. Yastıklar, Mudo Concept.

TEPSİ+KUTU=DEPOLAMALI SEHPA Kalabalık bir ailesiniz ve etrafta dağılacak pek çok şey vardır. O zaman depolama bölümü olan bir sehpa kullanmak akıllıca olur. Buradaki gibi tablası tepsi de olabilen modeller akşamları televizyon izlerken, kitap okurken hayat kurtarıcıdır. Hatten sehpa, saat, Ikea. Vazolar, Paşabahçe. Çiçek desenli yapışkanlı folyo, yastıklar, Koçtaş.

SADECE BİR PUF DEĞİL Kİ Geleni gideni bol bir evde yaşıyorsanız oturmak için ekstra alana her zaman ihtiyaç duyarsınız. Bu yüzden kanepe yanında klasik bir sehpa yerine bu tarz puflar kullanarak pratik olabilirsiniz. Ayrıca üzerinde objelerinizi de sergileyebilirsiniz. Etnik puf, MN Bilgili Mobilya. Sunny dekoratif tabak, siyah nar süs, Paşabahçe. Etnik yastıklar, H&M Home.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR PTS/AHMET GÜL YAPIM ASİSTANI EZGİ AĞGÜL