Kafesteki fikirler!

Kimi renkli kimi beyaz ferforje kuş kafesleri, güzel oldukları kadar dekoratif birer objedir. Onları, evinizde ya da bahçenizde, dekorasyonunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Nasıl mı?

Yaygın olarak kullanılan ferforje modelleri dışında bakır, pirinç ya da demir seçenekleri de bulunan kuş kafesleri form bakımından da çok fazla seçeneğe sahip.

İçine kitaplarınızı koyabilir, mektuplarınızı saklayabilir, birkaç tea-light mumluk yerleştirebilirsiniz. Ya da sadece bir ağaca asabilirsiniz. Sehpanızda, tuvalet masanızda ya da dresuarınızda… Her yerde, her halleriyle çok güzel duracaklarına emin olabilirsiniz.

Malzemesi farketmez, birbirinden güzel taze çiçekleri sergilemek için güzel bir araçtır kuş kafesleri. Bahçenizde, özel davetlerinizde ya da hatta düğününüzde yaratıcı bir sofra sunumu olarak düşünebilirsiniz bu kombinasyonu… Hatta onları renkli kurdelelerle ya da ferforje fenerlerle de kombin yapabilirsiniz. Kafeslerin içinde kullanacağınız çiçek miktarı ise tamamen sizin tercihinize bağlı. Hatta kimi zaman hiçbir şey koymadan tek başına bile kullanabilirsiniz masanızın üzerinde…