İlk evinizi dekore ederken

Başka bir şehre taşındınız, ailenizden ayrıldınız ve ilk evinizi tuttunuz. Evin demirbaşları dışında öncelikli olarak satın alacaklarınız listesi hazır mı?

SALON
Salonun en önemli parçası geniş bir kanepe. Başlığı ayarlanabilen lambaderi farklı köşelere yönlendirerek alanları tek bir ürünle aydınlatın. Tekerlekli sehpalar ortada, yanda ya da servis sehpası gibi kullanılabilir. Raflı ve kapaklı  bir televizyon ünitesi kullanışlı depolama alanı oluşturur.

YATAK ODASI
Dekoratif başlıklı karyolalar şık odak noktaları yaratır. Altı depolamalı bazalar düzen yaratmak için ideal. Eğer  çalışma alanı yatak odanızdaysa başucu lambanız çalışma masasında da kullanabilecek gibi yalın bir abajur  olsun. Şifoniyer üzerine ayna yerleştirerek makyaj masasına dönüştürebilirsiniz. Örtüleri yerleştirmek ve  dinlenmek için küçük bir puf işe yarar.

MUTFAK
Mutfakta dolapları değiştirmek zahmetlidir ve gereksiz maliyet yaratır. Bunun yerine mevcut dolap  malzemesinden açık raflar, askı boruları gibi dekoratif birkaç eklemeyle mutfağı yenileyebilirsiniz. Stüdyo tipi  dairenin açık mutfağını aynı zamanda yemek bölümü olarak da kullanacağınızdan büyüyebilen bir masa  ve katlanır sandalyeler oldukça işlevsel seçimler.

BANYO
Banyonun demirbaşları klozet, lavabo, küvet ve duş teknesi. Bunları değiştirmeden her tipte dekorasyona uyan  sabunluk seti, duş perdesi ve atmosferi tamamlayan renkli havlularla da banyoyu dekore edebilirsiniz. Duvara  asacağınız resimler, zeminde paspas ve yumuşak dokulu tuvalet kağıtlarıyla banyonuzu çok seveceksiniz.