İki kişilik şık bir kurgu

Ayşe Burcu Kaya, kendi tasarımları ve özel sofra aksesuarlarını kullanarak şık ve romantik bir masa hazırladı.

Siyah, kırmızı ve gold renklerini buluşturan dikdörtgen masada oturma planı kadına ve erkeğe özel detaylar ile belirlenmiş. Siyah satenden özel dikim bir örtü kullanılan masanın sağ tarafı kadın için düzenlenmiş. Bu köşe, Burcu Hanım’ın tasarımını yaptığı siyah dantel maske, kırmızı-siyah kuş tüyleri ve taşlarla süslenmiş. Oturma planını ayırmak amacıyla hazırlanan şantung kumaştan beyaz peçetelerin üzerine gold sırma nakış ile ev sahiplerinin isimlerinin baş harfleri işlenmiş. Peçeteler gold parıltılı kurdelerle bağlanarak üzerlerine silikon ile melek süsler yapıştırılmış. Erkek için olan oturma kısmında ise seyahatlerden alınmış kırtasiye malzemeleriyle hazırlanmış kişiye özel minik hediye poşeti ve Burcu Hanım’ın eşinin isminin baş harflerinden oluşan özel dikim peçete yer alıyor. Ayrıca kırmızı ve fuşya taşlı pembe kelebek dekorlar, aşk içinde uçuşan kelebeklere gönderme yapıyor. Orta alanda ise gümüş aynalı bir stand yer alıyor. Standın üzerine kabartmalı çiçeklik ve  şamdanlar yerleştirilmiş.

Siyah saten masa örtüsü, Dekorluk. Maske Burcu Hanım’ın kendi tasarımı. Tabaklardaki saat kadranı aşkın ölümsüzlüğüne ve sonsuzluğuna gönderme yapıyor. Tabaklar ZM Decor’dan.

Boynuzlu ahşap peynir standı ZM Decor’dan. Peynir standı yanındaki gümüş krakerlik ve gümüş ekmeklik yurtdışı  seyahatinden. Gümüş aynalı stand ve makaronluk Erem Home. Tea-light mumluklar Paşabahçe, şamdan mumluklar ise yurtdışı seyahatinden alınmış.


HAZIRLAYAN GÜNSELİ BÜYÜKSAĞİŞ FOTOĞRAFLAR İBRAHİM ÖZBUNAR