Hızlı bir etki için online olun

Evinizin kışlık yüzü için sıcak bir enerji yaratmak istiyorsunuz ama vaktiniz dar. Online alışveriş yardımınıza geliyor. Tek bir noktaya dikkat: Bir tıkla her şeyin kapınıza gelmesi fikri çok cazip olsa da, ekran başında alışveriş yaparken daha hızlı harcama yapabiliyorsunuz.

Stil katın Frame patchwork desenli üçlü kanepe, www.adoremobilya.com
Patchwork’ün modası hiç geçmiyor. Özellikle retro stilde ince ayaklı ve kapitone sırt detaylı bu kanepeyle istediğiniz etkiyi en zarif ve kolay biçimde yaratabilirsiniz.


Maksimum pratiklik
Katlanır sehpa, www.altincicadde.com
Üstkısmı çıkarak tepsi olabilen sehpaları her yere kolaycataşıyabiliyorsunuz. Unutmayın yer tutmayan ürünlere evde her zamanihtiyaç var.


Çok satanlara dikkat
Venedik 180×65 cm. yataklı kanepe, www.hepsiburada.com
Bir ürün çok satıyorsa vardır bir hikmeti. Pratik bir şekilde tek kişilik yatak olabilen bu kanepe fiyat/kalite/işlevsellik kriterlerine göre sitenin çok satanlar listesinde başı çekiyor.


Her zaman hesaplı
Lampan abajur, www.ikea.com.tr
Kimi markaların ürünleri zaten hep hesaplı demeyin. Çünkü online mağazalarında aynı ürünü çok daha düşük fiyatlara bulma şansınız da olabilir. Tıpkı bu abajur gibi.


Sadece online
Union tek çekmeceli komodin, www.nuev.com
Online alışverişte ürünleri görmek, dokunmak mümkün mü diyorsanız, Lazzoni’de seçtiğiniz ürünün malzemesini görmek için alışverişten önce markayla irtibata geçmeniz yeterli.


Her yere uygun
Quadra şifoniyer, Koçtaş.
Çekmeceli ve raflı şifoniyeri evin başka bir alanında değerlendirme şansınız da var. Hatta stiline uygun bir salonda büfe ya da dresuar olarak da kullanabilirsiniz.

Bir tıkla evinizde
Adore Mobilya: Şanslı Cuma/Doldur Kazan Çekilişleri ile listedeki kullanıcılara her hafta bir ürün hediye ediliyor. Bunun için facebook sayfasını beğenmiş olmanız, Şanslı Cuma etiketli görsellerden birini paylaşmanız, yorum yazmanız yeterli.
Altıncı Cadde: Yeni bir uygulama ile bazı ürünler 24 saatte kargoya veriliyor. Böylece sipariş tarihinden sonra 2 iş gününde sizde. Bunun için ürünün üzerinde “24 saatte kargoda” ibaresi bulunması lazım.
Koçtaş online: Koçtaş’ın sadece online mağazasında satışta olan ürünlerin indirimlerinden erken haberdar olmak için “fiyatı düşünce haber ver” butonuna tıklamanız yeterli. Böylece ürünü uygun fiyata satın alabiliyorsunuz.
Ve diğerleri: Dekorasyondan ev elektroniğine kadar hesaplı alışveriş yapabileceğiniz diğer birkaç adres;
www.carrefoursa.com, www.hizlial.com, www.ucuzsepet.com, www.gittigidiyor.com, www.akakce.com