Her yer mis gibi

Evinizin mis gibi kokmasını istiyorsanız doğadan ilham alın. Doğal malzemeler kullanarak evinizin hoş kokmasını sağlayın. 
Taze çiçekler
Evinizin en iyi ve en doğal yoldan hoş bir şekilde kokmasını istiyorsanız evinizin her odasına bir vazo taze çiçek yerleştirin. Gül ve yasemin çiçekleri ile evinizi harika kokularla kaplayabilirsiniz. 
Sirke
Elma sirkesinin içerisine aynı oranda su ekleyin, sprey şişeye koyarak evinize sıkın ya da vantilatörün önüne doğru sıkın. Evinizin taze ve ferah bir koku ile dolmasını sağlayacaksınız. 
Portakal
Turuçgillerin hepsi evinizin güzel kokmasını sağlar. Bir portakalı hafifçe kesin ve mutfağınıza koyun. Portakal evinizdeki bütün kötü kokuyu emer ve yerine hoş bir koku bırakır. 
Limon otu
Bir miktar limon otunu toprak bir kaba ekin ve evinizin girişine yerleştirin. Pencere pervazına da bu tür bir saksı yerleştirebilirsiniz. Limon otu ile doğal ve keskin bir kokuyu evinize dağıtabilirsiniz.
Ananas
Ananas kokusunu seviyorsanız evinizin güzel kokması için bu meyveyi kullanabilirsiniz. Az bir miktar ezeceğiniz ananas içerisine çay ağacı yağı damlatın ve pencere kenarlarına bu karışımdan sürün. Esinti sayesinde eviniz ananas esansı ile dolacak.
Tarçın
Tarçın çubukları genellikle tütsü olarak kullanıldığında evinizin harika kokmasını sağlar. Tarçın çubuğunu pencere ya da kapı yanına yerleştirerek esansını daha iyi hissedebilirsiniz.
Limon

Limonun aromatik kokusu eğer stres altındaysanız rahatlamanızı sağlar. Bir limonu sıkarak evinizin bir köşesinde yarım saat kadar tutun. Limon kokusu duyularınızı rahatlatacak ve evinizin mis gibi kokmasını sağlayacak. 

Otlar
Fesleğen ve ginseng gibi hoş koku yayan otlarla evinizin doğal bir şekilde güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. 
Karbonat
Karbonatın hoş bir aroması vardır. Evinizin balkon kapısı civarına karbonat serpiştirin. Rüzgarla birlikte içeriye hoş bir karbonat kokusu dolacaktır. 
Kırmızı soğan
Kırmızı soğan ile evinizdeki her türlü kötü kokuyu yok edebilirsinz. Bir dilim kırmızı soğanı mutfağınıza yerleştirerek kötü kokuları engelleyebilirsiniz.

Önceki
Evde ofis