Her yer bembeyaz

Her stile uyan bir renk o. Sade ve serin karakteriyle yaz mevsiminin ruhu için ideal bir fon görevi üstleniyor.

Etnik beyaz
Maroken tarzı ile beyaz son derece uyumlu bir birliktelik yaratıyor. İç mekanda sofistike bir görünüm için bu stilden ilham alabilirsiniz. Beyazı bakırlar, etnik dokular ve desenlerle bir arada kullanabilirsiniz.

Dekorasyonda beyaz rengi nasıl kullanmalı?
• Beyazın tek düze görünümünü kırmak için mekana kapitoneli bir yatak başı ve yastıklar gibi dokulu yüzeyler ekleyebilirsiniz.
• Yatak tekstillerinde tamamı ile beyaz kullanmak mekanı otel odası gibi hissettiriyorsa bu durumda pudra tonda desenleri olan bir nevresim takımı ve yatak örtüsü tercih edebilirsiniz.
• Beyaza daha klasik ve iddialı bir görünüm katmak için yeşim ve safir gibi değerli taşlardan ilham alarak parlak yüzeyli aksesuar ve mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Neden beyaz?
Çünkü…

• Beyaz ışığı yansıttığı için en küçük mekanları bile çok daha geniş ve ferah göstermeyi başarır. Hem duvar hem de zeminde beyaz kullanmayı deneyin.
• Bembeyaz bir mekanda tercih edeceğiniz renkli bir aksesuar veya mobilya adeta odak noktası haline gelecektir. Favori parçaları ön plana çıkarmak için ideal.
• Beyaz; sanat eserleri, tablolar ve koleksiyonlar için bir galeri atmosferi oluşturmak için idealdir.

Feminen enerji
Beyaz-pembe ikilisi ile feminen etki veşıklıkta sınır tanımayan mutfaklara imzanızı atabilirsiniz. Kendindendokulu beyazları, floral desenli pembeler ile tamamlayın.
Ikea.

Salaş ve rahat
Kırışık ketenlerin kendine özgü iddiasız duruşu yaşam alanlarına farklı bir rahatlık getiriyor. Yaz mevsiminde beyazla ferahlık hissini pekiştirin.
Ikea.

Fırfırlar, danteller ve kroşeler…
Beyazın çok yakıştığı detaylardan biri de dantel ve fırfır gibi vintage detaylar. Bu yaz modasında çok sık karşımıza çıkan bu detaylara yaşam alanlarında da beyaz kartelası ile birlikte yer açın.
www.trendymommy.nl

Ne neyle?
Beyaz mobilyaları taş duvar panelleriyle beraber kullanırsanız etkili bir odak noktası yaratabilirsiniz.
TV ünitesi, Doğtaş.

Beyaz ve…
Eğer her şeyin beyaz olmasını tercih etmiyorsanız, beyaz bir kanepeyi ham ahşap bir sehpa, açık gri tonlu bir puf ve sepet gibi tamamlayıcılarla bir arada kullanabilirsiniz.
New England.