Her eve yakışacak zamansız öneriler

Keyifli ve davetkar bir eve sahip olmak çok kolay

Basit ve hızlı çözümlerle yaşam alanlarınızın her köşesini hem bahar mevsimine uyarlayabilir, hem çok
daha keyifli çok daha davetkar bir eve sahip olabilirsiniz.

Yatak başında çarpıcı görünüm yakalamak için oluşturacağınız nişe çini desenli seramikler döşeyin.

Evinizin girişinde müsait bir alan varsa, hazırlanıp çıkarken oturmak için bir koltuk yerleştirebilirsiniz.
Onu beyaz ahşap bir duvar askısı ile tamamlayabilir. Altına da bir sepet koyabilirsiniz.

Basit, düz bir peçeteyi küçük bir dokunuşla daha şık yapın. Katladığınız peçetenin etrafına kurdele ile bir şerit yapıp üzerine minik kağıtlara yazdığınız isimleri yapıştırın.

Bir terek i le hem yeni bir depolama alanına, hem de seviyorsanız, mutfakta nostaljik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

– ASKIDA ÇERÇEVE İçine fotoğraflarınızı yerleştirdiğiniz çerçevelerin sırtlarına farklı uzunluklarda renkli sicimler ya da deri kordonlar yapıştırın. Antredeki askınıza uzunlu kısalı bu çerçeveleri asarak fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz.

– EŞARBI FARKLI ŞEKİLDE KULLANIN Eşarbınızı sadece bir giyim aksesuarı olarak düşünmeyin. Onu evinizin farklı köşelerinde de kullanabilirsiniz. Büyük ebatlardaki bir eşarba masada runner ya da
koltuğunuzun üzerinde throw olarak yer verebilirsiniz.

– VİNİL DÖŞEMELERLE YARATICI OLUN Parke zemin üzerinde uzun bir kilim şeklinde kestirdiğiniz desenli vinil döşemeyi kullanarak farklı bir görünüm yaratabilirsiniz. Yaşam alanınızın özelliklerine göre vinil döşemenizin desenini belirleyin.

– KENDİ ADANIZI KENDİNİZ YAPIN Mutfakta ada ünitesi görünümünü seviyorsanız ancak maddi açıdan böyle bir ünite yaptırma imkanınız yoksa metal ayaklı, ahşap sehpalı iki orta sehpayı üst üste koyup matkap yardımı ve metal çivilerle sabitleyin. Bu şekilde endüstriyel bir görünüm de yakalayabilirsiniz.