Hem uyu hem depola!

Yatak odasındaki depolama alanınız yetersiz ise karyolanızı ele almaya ne dersiniz? Yatağın altı, yanı ya da başı… Boşlukları doldurma vakti!

Giysileriniz dolabınızdan taşıyor, nevresimler, kışlıklar ya da konuklarınız için ayırdığınız yatak tekstillerini saklayacak bir alan bulamıyorsanız depolamalı karyolalara bir bakın. Kendinden depolamalı seçenekler dar alanlarda hayat kurtarıyor.Divanlar: Özellikle çocuk odaları ya da konuk odaları için akıllıca bir seçim olabilir. Ayrıca geniş olan seçenekleri yalnız yaşayanlar hatta çiftler için bile bazen ideal bir seçenek. Pek çok divan/daybed’in altında derin bir çekmece yer alıyor. Bu bölüm özellikle yatak tekstillerini saklamak için ideal olabilir. Yatak başları: Bir yatak başı bazen sadece bir yatak başı olmanın ötesine geçebilir. Raflı ya da sandıklı seçenekler yastık, yatak örtüsü, kitap ve dergileri saklama konusunda pek marifetliler! Çekmeceli yataklar: Kendinden çekmeceli çift kişilik karyolalar depolama konusunda ekstra alan sağladığı gibi çekmeceleri sayesinde kolay kullanım da sunuyor.

İPUCU
Çekmeceli ya da bazalı bir karyola kullanıyorsanız içine ne kadar ağırlıkta eşyalar depolayacağınıza dikkat edin. Aksi halde yatağın alt kısmının çökmesine sebep olabilirsiniz.

Ayak ucunda
Ham ahşap yatak, Kervan. Yatakların ayak ucunda puf için her zaman ekstra bir alanınız bulunmuyorsa çekmeceli karyola seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ölçüler: 155×190 cm. Malzeme: Masif kavak ağacı. Ham ahşap yatak, Kervan.

Baza
Bazalı yataklar her daim en geniş depolama hacimleriyle yatak odalarında çok işe yarar. Ölçüler: 160×200 cm.Malzeme: Sunta ve kumaş. Paradise karyola, Doğtaş.