Hem ofis hem salon bir arada!

Bir evin, aynı zamanda ofis olarak da kullanılan salonu için yeni bir planlama yaptık, alışverişe çıktık ve yerleşimi gerçekleştirdik. Böylece var olanı değerlendirirken mevsime de uyarladık.

ÖNCE

Dekorasyonu yaparken değişecek parçaları salondan tamamen çıkarttık ve kalan ürünleri nasıl düzenleyebileceğimizi düşündük. Çalışma masası aydınlık olması için pencere önüne çekildi. Kitaplık bölümü ek bir ünite ile uzatıldı. Sandalyelerin bir kaçından vazgeçtik ve onun yerine puf ve fonksiyonel sehpalar yerleştirdik. Ofis havasından kopartmak içinse renkli yastıklar, örtüler, aksesuar ve çiçeklerden yardım aldık. Sonuçta eskiyen ve monotonlaşan iki işlevli bir salonu sezonun yeni renkleri ve desenlerinden ilham alarak bahara hazırladık.

SONRA

Renkli saksılar, Seldje komodin; İkea. Mavi örtü, mavi yastık, çiçekli yastık, pembe yastık, çiçekli sürahi; Marks&Spencer. Velvet yastıklar, Gerbera yastık, çiçekli çerçeve, Chunky örtü, Moher battaniye; Zara Home. Love yazı, seramik kuşlar, çiçekler; Tepe Home. Yeşil vazo, Star Dekor, Buddah biblo; Mudo Concept. Pembe masa lambası; Koçtaş.