Hayata yer açın!

Kışlıkların yerine kalkıp, yazlıkların bütün cıvıltısıyla hayatımıza katılacağı bugünlerde Yatsan imzalı sandıklı bazalar geniş iç hacimleriyle yenilenen mevsime merhaba diyor.

Hayatın daha zeki ve yaratıcı bir biçimde yaşanmasını hedefleyen Yatsan imzalı sandıklı bazalar, yatak odalarına göz alıcı bir şıklık katarken, geniş saklama çözümleriyle de hayatı kolaylaştırıyor. İç hacmi, iç tasarımı, sağlam ve güvenli mekanizması, fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümü ile benzerlerinden ayrılan Yatsan imzalı  sandıklı bazalar, saklama konusunda sunduğu maksimum taşıma kapasitesi ile de dikkat çekiyor.

Tresor Sandıklı Baza
Baza renginde kumaş, deri ve astar malzeme seçimleri ile gizlenmiş olan Tresor Sandıklı Baza, latalı kapağı ile  sıra dışı bir estetik anlayışa sahip. Kolayca açılıp kapanabilirlik özelliği ile öne çıkan tasarım, özel kilit sistemiyle  de dikkat çekiyor.

Rubens Çekmeceli Baza
Günlük ve sık kullanıma özel olarak tasarlanmış olan Rubens Çekmeceli Baza, kolayca açılan çekmeceleri ve pratik kullanımı ile evinizde mucizeler yaratıyor.


Coffre Sandıklı Baza
Tek parça görünümünde iki parçadan oluşarak estetik ve fonksiyonel bir tasarım sunan Coffre Sandıklı Baza; her  tür yaylı, visko ve lateks yatak ile rahatlıkla kullanılabiliyor. Lata ile kullanıldığında daha esnek bir yapı  kazanan Coffre Jupe modellerinin alt kısmında kullanılan şık etek uygulaması da yıkanabilirlik özelliği sayesinde  kullanıcısına ekstra hijyen sunuyor.