Hayat KatKat Okur Testi

Hayat Su işbirliğiyle düzenlediğimiz Hayat KatKat Okur Testi çalışmamıza başvuranlar arasından seçilen Evim okurları, evlerinde denedikleri bu yeni ürüne dair yorum ve değerlendirmelerini bizlerle paylaşıyor.

NEDEN HAYAT KATKAT?

Su taşımaya son
Kaliteli su içmek için çeşitli alternatifleriniz olabilir. Fakat bu alternatifler arasındaki seçenekler suyu sizin taşımanızı gerektiriyorsa o seçenekleri doğrudan eleyebilirsiniz. Zira küçük ambalajlarla taşıyacağınız su bıktırıcı olabilirken büyük ambalajlarla taşıyacağınız su kas ve eklem ağrılarına sebep olabilir. Hayat KatKat bu noktada size bir telefon kadar yakın. Siz telefon ediyorsunuz, suyunuz evinize kadar geliyor.

Harika tasarımla kolay saklama

Hayat KatKat, uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkmış bir ürün. En kolay şekilde saklanması ve saklama alanından maksimum oranda tasarruf edilebilmesi için yüzlerce tasarım üzerinde çalışıldı ve finalde Hayat KatKat nihai tasarımını elde etti. Hayat KatKat’ın kolay istiflenebilen tasarımı sayesinde evinizin herhangi bir bölümünde ölçeklenebilir şekilde saklayabilirsiniz. Minimum dış hacimle elde edilen yüksek iç hacim ve kolay kavranabilme özellikleriyle Hayat KatKat çok ergonomik bir yapıya sahip.

Mükemmel bir su deneyimi
Ailenizin içeceği suyu seçerken kaliteyi ön planda tutmalısınız. Zira su sağlıktır. Doğadaki suyu içilecek hale getirmek ciddi bir altyapı ve deneyim gerektirir. Dahası elde edilen suyun aynı kalitesini ve doğal lezzetini koruyabilmesi için üretim sürecinde detaylı analizlerle suyun sürekli gözlenmesi şarttır. Hayat Su da yıllardır bu prosesleri uygulayan ve başarısını kanıtlamış firmalardan biridir.

NASIL TEST ETTİK?

Okuyucularımızın Hayat KatKat’ı objektif bir şekilde ve kolayca test edip puanlayabilmeleri için CHIP Test Merkezi Yöneticisi Şahin Ekşioğlu ile birlikte özel bir test prosedürü oluşturduk. Bu prosedür dahilinde okuyucularımız, ürüne dair şu kriterleri puanladı:

• Kalite (%20) Evim okurları bu başlık altında tahmin edebileceğiniz gibi suyun kalitesini ve içim kolaylığını puanlandı.
• Tasarım (%20)
Tasarım kategorisi altında, okuyucularımızdan Hayat KatKat’ta kullanılan malzeme kalitesi, etiket bilgileri ve estetik görünümü puanlamalarını rica ettik.
• Kullanım kolaylığı (%20) Kuşkusuz Hayat KatKat gibi bir üründe kullanım kolaylığı önemli bir kriter. Kolay taşınabilme ve hareket ettirilebilmenin yanında tek elle kullanılabilme gibi başlıklar bu kategoride puanlandı.
• Saklanabilirlik
Hayat KatKat’ın pratikte ne kadar yer kapladığına ek olarak kapladığı alanı ne ölçüde verimli kullanabildiği ise bu kategorinin kriterlerini oluşturuyor.

Okuyucularımız, her kategoride verdikleri puanları %20 ağırlıkla topladı ve nihai bir puan elde etti. Ayrıca okuyucularımız yukarıda saydığımız başlıkları puanlamak dışında hazırladıkları metinlerle Hayat KatKat ile kişisel deneyimlerini bize aktarmalarını ve önceki su deneyimleriyle karşılaştırmalarını da rica ettik.

ORTAK SONUÇ: Her anlamda başarılı bir ürün!

Hayat KatKat’ı deneyen okuyucularımızın vardığı ortak sonuç, ürünün gerek kalite gerekse tasarım açısından üst düzeyde olduğu yönünde. Mutfakta kapladığı alanın az olması, şişe hacminin mükemmel bir verimlilikle kullanıyor olması ve tabii ki tadı ve kapıya teslim oluşu okurlarımızı etkileyen noktalar. Görünen o ki, hepsi birer Hayat KatKat kullanıcısı olmaya aday…~

Yücel Taşkın/ İstanbul / Satınalma Sorumlusu / Evli -85 puan
“Hayat KatKatsunun tasarımı öncelikle çok estetik. Mutfağımda hoş görünüyor. Tasarımındandolayı kullanımı da çok kolay. Hayat su daha önce kullandığım su markasına göreiçimi daha hoş. Ağzımda lezzetli bir tat bıraktı ve su içme isteği uyandırdı.Sanırım bundan sonra kullanmayı sürdüreceğim.”

Özge Erginsoy/ İstanbul / Avukat / Evli- 96 puan
“Hayat KatKatSu’nun kalitesi, tasarımı gerçekten çok güzel. Tezgah üzerinde fazla yerkaplamaması ve üst üste konularak kompakt tasarıma sahip olması mutfak içikullanımını çok pratik ve estetik hale getiriyor. Sadece üst üste konulduğundatam denge sağlanamıyor. Şişelerin biraz daha sert olması kullanımıkolaylaştıracaktır diye düşünüyorum.” 


Seyyal Es / Ankara / Emekli Öğretmen /Evli- 70 puan
“Zaten sumarkası olarak Hayat Su kullanıyoruz. Ama her seferinde eski damacanagöndermeyiniz diye hatırlatmada bulunuyoruz bayimize. Çünkü damacanaların bellibir kullanım ömrü olduğunu biliyoruz. Sağlık açısından damacanalara göre dahabu ürün avantajlı. Tek kullanımlık oluşu hijyen açısından önemli veolumlu. Dediğim gibi zaten hayat suyu yıllardır kullandığımızdankalitesinden memnunuz ve bu ürün içinde kalitesine güvenerek tereddütetmeden  kullanılabileceğini düşünüyorum. Bir ara 6’lıpakette olan 1,5’ltliklerden aldık ama maliyeti yüksek geldi açıkcası. Umarımbu üründe de böyle bir maliyet yüksekliği olmaz da bu ürünü kullanabiliriz.Tek sorun,teslimat konusunda oldu çünkü bir hafta sonra ulaştı!”

Vahide Özkan /Ankara / Muhasebeci / Evli- 90 puan
“Bu ürün tasarımısayesinde mutfakta hiç yer kaplamıyor. Suyun kalitesi, lezzeti, tasarımı gayetgüzel. Damacana sulara göre hiç yer kaplamaması, şık durması ve elde tutulabiliyorolması hoşuma gitti. Hayat Su’nun tadını hep beğenmişimdir şimdi de yenitasarımıyla beğenimi kazandı.”

Esra Yaşınkılıç /Ankara / Ev Hanımı / Evli – 85 puan
“Ağır kaldıramadığımdandolayı böyle küçük küçük olmasını çok sevdim ve bu şekilde sebilin üstünekoymak çok cazip geldi bana 🙂 Değerlendirmemde ise şişeler hem kilerdesaklamak için hem de sebil üstünde kullanmak için çok pratik bence, ben çokbeğendim bu ürünü.

Sabiha Çadırcı/ İstanbul / Serbest Meslek / Evli- 100 puan
“Hayat KatKat’ın3 litrelik oluşu ve fonksiyonel tasarımı ile buzdolabının rafına kolaycayerleştirebildim. Tutma kısımları ergonomik ve rahat. Mutfakta üstüsteyerleştirilebiliyor. Bu özelliklerini çok beğendim. Hayat su kalitesini zatenbiliyordum ve zaman zaman dönüşümlü olarak kullanıyordum. Bu yeni boyu ileartık daha çok almayı planlıyorum. Bu kampanyadan çok memnun kaldım.Arkadaşlarıma da tavsiye ettim.”

Nur Benli / Ankara / BilgisayarMühendisi / Evli – 80 puan
“Bu tasarımı sevdim ve ebatları açısındanbir dolap rafında veya masa üstünde rahatlıkla kullanabileceğimi düşünüyorum.Damacana ile kıyaslayınca daha rahat ancak bir damacana yerine 4 adet şişekullanıyor olmak çevre duyarlılığı açısından beni rahatsız ediyor biraz :(Her zamanki hayat su kalitesindeydi, suyunlezzeti anlamında ekstra bir yenilik görmedim ama standartlarını koruduklarıiçin iyi not veriyorum. Bu tasarım klasik 1.5 litrelik şişelere göre daha iyi,kavraması, tutması da kolay. Benim elim küçük olduğu için ilk etapta tamtutamadım ama eşim tasarıma bayıldı. Kullanması gayet kolaydı.Saklanabilirliği de üst üste konulabilmesiaçısından gayet iyi. Rahatlıkla bir dolabın iç gözüne yerleştiripsaklayabilirim, ancak 19 litrelik damacana ile karşılaştırınca parçalaraayrılmış olması haricinde çok daha avantajlı değil gibi geldi. Geri dönüşümaçısından da daha fazla plastik atık oluşturuyoruz sanki diye biraz rahatsızım.Mutfaktan farklı olarak ayrıca arabada, bagajda saklanmasının yuvarlaktasarımlı şişelere göre çok rahat olacağını düşünüyorum. Ürünü kullanmamızdaemeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Yasemin Bay / İstanbul / Gazeteci /Bekar- 90 puan
“Hayat KatKat’ın öncelikle tasarımını çokbeğendim. Şişesi damacanalar gibi çok yer kaplamıyor ve buzdolabına dakoyabiliyorum. Ayrıca damacanalara göre çok daha hijyenik kesinlikle.Damacanalardaki su bazen çok beklediğinde plastik kokusu siniyor. Ama HayatKatKat’ın tasarımı bunu engelliyor. Sadece şişenin kapağını açmakta çokzorlandım ama bu benimle ilgili bir şey de olabilir 🙂 ”~

Nurcan Ekin /İstanbul / Ev Hanımı / Evli- 95 puan
“Bu yeni üründeneyimimden genel olarak memnun kaldım. Kalitesi, tasarımı, kullanım kolaylığıve mutfakta ya da buzdolabında saklanabilirliği gerçekten çok başarılı. Heranlamda başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Damacanadan su doldurmak dahameşakkatli. Hayat KatKat Su şişeleri hem şık hem kullanımı çok rahattı. Köşelitutuş yeri kavraması çok iyi. 3 litre olması hafif ve daha rahat kullanımimkanı sunuyor. Ben çok beğendim. Bu deneyimi bize sunduğunuz için çokteşekkürler.”


Merve Yeşildal / İstanbul / Doktor /Bekar- 60 puan

“Ürünün kullanım kolaylığını ve tasarımınıgayet iyi buldum. Taşınabilirlik açısından ideal. Özellikle diyet yaparkengünde 3 litre su tüketmem gerekiyor diyenler için tek  seferlik kullanım kolaylığıyla son dereceyararlı bir ürün diyebilirim.”

Neslihan Odabaşoğlu Karslıoğlu /İstanbul / İnsan Kaynakları / Evli -95 puan
“Önceden yine çok güvendiğim başka birmarkanın damacana ürününü kullanıyordum. Sebil kullandığım için ve tadındandolayı vazgeçmem diye düşünüyordum. Ama, gerek tat gerekse kullanım kolaylığıaçısından ürünü çok başarılı buldum. Üç ayda bir sebil steril ettirmek zorgelen bir işlem. Suyun 5 lt hantallığı olmaması, 1,5 lt yetersizliği olmaması,saklama rahatlığı, rahat rahat dolaba girmesi ve ergonomik yapısı beni çokmutlu etti. 2,5 yaşındaki kızım bile çok rahat kullanabiliyor. Sanırım sebilatıl kalacak ve ben Hayat Kat Kat kullanmaya devam edeceğim 🙂 Evim dergisine de çok teşekkür ederim, sayenizde yeni bir ürünü ilkdeneyenlerden oldum ve memnun kaldım.”

Naciye Seyman / Ankara / Öğretmen / Evli- 75 puan
“Daha önce kullandığım suyun tadınıbeğenmeme rağmen ph değeri yüksek olduğu için kullanıyorduk. Hayat Su’nun hemtadı güzel hem de ph değeri yüksek. Bu nedenle gayet memnun kaldık. Ayrıca şişetasarımı da son derece güzel ve kullanışlı. Hatta şişeyi odaya bile götürüyoruz :)”

Gürçay Büyüksaraç / İstanbul / EmekliÖğretmen / Evli – 70 puan
“Aslında cam şişede başka bir markakullanıyorum. Mahalle bakkalından alıyorum. Ancak cam şişe hem ağır hem defazla yer kaplıyor. Birbirinin içine geçerek istiflenebilen şişe tasarımı buanlamda çok daha kolay depolanıyor ve uygun ebatlarda olduğundan taşıması daçok kolay. Ancak biz ürün tesliminde bayi kaynaklı biraz sorun yaşadık. Onun daçözüleceğini düşünüyorum. Yeni bir ürün olmasından kaynaklanıyor olabilir.”

Mine Geniş / Ankara / Öğrenci / Bekar – 95 puan
“Hayat Katkat su daha önce kullanmışolduğum sulara göre daha kullanışlı bir tasarıma sahip. Taşıması kolay,mutfakta kapladığı alan ise çok az ve mükemmel bir tasarıma sahip. Hayat Katkatsu hem ergonomik hem de ekonomik olması nedeniyle her zaman bir numara.”

Hasan Alper Şirin / İstanbul / SatışMüdürü / Evli- 85 puan
“Diğer geleneksel şişelere göre yeni şişeyapısı saklanma ve kullanım bakımında daha pratik olmuş. Mutfakta masa altındave dolap içinde denedim. Şişelerin saklanması gayet pratik ve az yer kaplıyor.Masa üzerinde de kullanım anında gayet pratik ve estetik. Sürahi gibi görünümügözü rahatsız etmiyor. Bence ergonomik ve kullanışlı bir tasarım. Eğer maliyetanlamında da ek külfet getirmeyecekse, kesinlikle birçok insan tarafındantercih edilecektir. Güzel bir deneyim oldu. Teşekkürler.”

Kübra Çalışkan Ölmez / Ankara / Öğrenci/ Evli- 85 puan
“Kalitesi çok iyi bence, tasarımı isemükemmel. Minimalist bir tasarıma sahip ve çok sevimli. Toplamda 12 litreliksuyunuz oluyor fakat 3’er litrelik mini ambalajlarda, tek elle bilekavrayabilmek mümkün. Buzdolabında ona rahatça yer bulabiliyorum. İç içe geçentasarımı da oldukça eğlenceli. Servis ağı birazcık yetersiz. Hayat KatKat,duruluk ve tat açısından oldukça güzel. Ambalaj tasarımı ise kocamandamacanalarla ve 5 litrelik çirkin petlerle kıyaslanamayacak kadar sevimli vekullanışlı.”

 İrem Akkaya Zümbülya / İstanbul / Evli- 80 puan
“Su ulaştığı anda 7 yaşındaki oğlum”ooo super!” şeklinde yorum yaptı. Damacanaya ve 5-10 litreambalajlara kıyasla küçük olması çok hoşuna gitti ve dış poşeti keserek hemendenemek istedi. Hevesle, ağırlığı gücüne göre olan şişeyi kaldırdı ve suyudirek bardagina doldurdu. Ambalajin oğlum ve benim için taşınabilir olmasıavantajlı. Böylelikle damacanayi mutfağa tasisin diye babamizi beklememizegerek kalmadi. Makarna, çay, çorba ve meyve sebzelerin son yıkama suyu dahılçokça su tüketilen bir evde tencereye, çaydanlığa, sürahiye eğilip kalkmadan,pompayla uğraşmadan su koyabilmek ilk etapta çok hoşuma gitti, enerji ve zamantasarrufu sağladı. Ancak aynı akşam şişelerin çok çabuk bittiğini gördüm,mutfakta ve balkonda kalabalık yaratması biraz rahatsız edici oldu. Sonraşişenin masaya koymak için çok büyük, yere koymak içinse küçük olduğunu farkettim ve nereye koyacağımı bilemedim 🙂 2. ve3. gün yemek ve yıkama için daha büyük ambalajların ya da damacananın dahakullanışlı olacağını anladım. Akşam işten dönüp telaşla yemek hazırlarken, elimyine eskilere gitti. Öte yandan, küçük ambalajlarda kirlenme riski daha az sankive Hayat KatKat’ın damacanaya kıyasla daha hijyenik olabileceğini düşündüm.Lezzeti de kötü değil. Bu nedenle içmek için tercih ettik. Başarılar dilerim.”

Hüsniye Solak / Ankara / Muhaebeci /Bekar- 90 puan
“Daha önce kullandığımız sulara göre daha pratikve kullanışlı olduğu kesin. Kalitesi, tasarımı, kullanım kolaylığı ilesaklanabilirliği ve mutfağımızdaki duruşu konusunda tam not veriyorum HayatKatKat’a.”~

EbruYiğit /  Ankara / Kamu Sektöründe / Evli- 93puan
“Şişelerin üst üste dizilişi güzel ancaküçüncüyü üstüne koyunca durmuyor, bir yere dayamak gerekiyor. Sanırım buşekilde kullanmamak gerekiyordu 🙂 Amagenel olarak tasarım çok iyi, çok beğendim. Lezzet olarak çok fazla farketmedim ancak içilebilir güzel bir su. Bu suyu farklı yapan tasarımı bence. Hemdirek şişeden bardağa doldurabiliyoruz hem de duruşu güzel. Şişeden sürahiyeboşaltma sıkıntısı de yok. Üstelik üst üste koyunca hem yer tasarrufu oluyorhem de görsellik hoş oluyor. Çocuklar da çok sevdiler bu ürünü ki şişeleriatmayıp saklıyorlar. Teşekkürler Hayat Su…”


Gülümser Demirtaş / İstanbul / Sigortacı/ Bekar- 90 puan
“Öncelikle Hayat KatKat sunun adresimeulaştırılmasından çok memnun kaldım. Çalıştığım için aradıkları saatte evdedeğildim ama ben eve geldikten sonra getirdiler. İçimi yumuşak. Hayat Sukalitesinden her zaman memnun kalmışımdır. Tasarımı da hoşuma gitti evde yerkaplamıyor. Bana bu fırsatı tanıdığı için Evim Dergisine ve Hayat Su’yateşekkür ederim.”


Erkut Usta / İstanbul / Mühendis / Bekar- 85 puan
“Daha önceden ya damacana su alıp şişelerepaylaştırma yapıyordum. Ya da 1,5 litrelik sular alıp gecenin bir yarısı susuzkalma riskine maruz kalıyordum. Bu yeni tasarım hem kullanım rahatlığısağlıyor, hem riski ortadan kaldırıyor.”

Şengün Yazıcı / İstanbul / OtomotivSektöründe / Evli- 100 puan
“Hayat KatKat Su ile her anlamda, ürüntesliminden mutfaktaki sağladığı kolaylığı kadar, mükemmel bir deneyim yaşadım.Gerçekten mutfakta hayatı kolaylaştıran bir tasarımmış. Emeği geçen herkeseteşekkür ederim.”


Elif Seda Durmuş / Ankara / JeolojiMühendisi / Bekar -92 puan
“Kullanımı vesaklaması diğer ürünlere göre daha kolay. Şişeyi elle kavramak da kolay olduğuiçin kollara ve omuzlara daha az yük biniyor. Dolayısıyla tasarımı ve mutfaktaduruşu güzel.  Sevdim ben bu ürünü.Teşekkürler.”


Beyza Benlidayı / İstanbul / Doktor /Bekar- 55 puan
“Kulllanım kolaylığı ve kalitesi çok iyi.Ama buzdolabına rafa yatay olarak sığabildiği gibi dolap kapağına dasığabiliyor olmasını tercih ederdim ben. Galiba üst üste duran parça sularyerine tek bir damacana benim ihtiyaçlarıma daha uygun. Ama tadı güzel tabiiki, biraz sert ama içilebilir.

Candan Sıtkı / İstanbul / Yaratıcı DramaLideri / Evli- 100 puan
“Suyun kalitesi ve pet şişenin tasarımıgerçekten çok güzel. Özellikle dar alanlarda yaşayanlar için mükemmel birtasarım olmuş. Küçük bir evde oturuyorum ben de ve saklama açısından büyükkolaylık sunuyor bence. Üst üste konulabiliyor olması çok büyük rahatlık. Dikeyolarak saklanabiliyor. Görünüş olarak çok kibar. Ürünün teslim edilmesinden deson derece memnun kaldım. Çok küçük bir evde, hatta çatı katında  oturuyorum. Bu bakımdan saklama alanlarıbenim için çok önemli. Bu ürün saklama konusunda çok kolaylık sağladı. Dahaönce 5 lt’lik sular alıyordum ve petler yan yana duruyordu. Hayat KatKat üstüste konduğu için daha az yer kapladı. Daha önce kullandığım suyu sürahiye dolduruptüketiyordum ama Hayat KatKat’ı direkt olarak da kullanma imkanım oldu. Tasarım olarak çok estetik. Tutma yerlerininolması sürahiye konmadan da kullanılması çok güzel. Genel anlamda güzel birürün. Memnun kaldığımı söyleyebilirim. Teşekkürler.”

Hilal Azak / İstanbul / MinyatürSanatçısı / Evli- 82 puan
“İçimigüzel ve hafif. Özellikle 3 litre oluşuna, kullanım kolaylığına ve buzdolabınasığabilmesine hayran oldum. Biz kadınların en büyük problemi kilo ve kilovermenin en önemli noktası günde 3 litre su tüketimi. 3 litrelik Hayat KatKatsu şişelerinden günde 1 tane tüketmek tüm problemi çözdü benim için. Bizitanıştırdığınız için teşekkürler Evim Dergisi! Tanıştığımıza çok sevindim HayatSu!”

 Canan Var / İstanbul / Mühendis / Evli- 90 puan
“Hayat KatKat’ın 3 lt oluşu çok hoşumagitti. 5 lt kadar ağır değil ve 1,5 lt kadar az da değil. Soframda bilekullanabiliyorum. Üstelik kare tasarımı ve iç içe geçiyor oluşu mutfaktaişlerimi çok kolaylaştırdı. Ürünleri üst üste koyarak mutfağımda zaten az olanyer sorunuma kolaylık getirdi. Ürünü kullandıktan sonra boş ambalajları da içiçe koyarak gene mutfağımda yer tasarrufu sağlamış oldum. Teslimatı da dahilgenel olarak bu üründen çok memnun kaldım.”~

Başak Tatlav / İstanbul / Öğrenci /Bekar- 85 puan
“Hayat KatKat’ın kalitesi ve tasarımını çokiyi buldum. Kullanım kolaylığı ise mükemmel. Mutfağımda gayet güzel duruyor vesaklanabilirlik anlamında da çok iyi bir tasarım. Ayrıca ürünün banaulaştırılması konusunda da gayet başarılı idiler.”

Banu Özaltun / İstanbul / MedyaAraştırma / Evli- 95 puan
“Tasarımı kesinlikle çok başarılı bir ürün.Kullanımı son derece kolay. Daha önce 10 litrelik su alıyorduk ancak ağırolduğu için kaldırmak problem oluyordu. Sadece Hayat KatKat Su’nun tadı birazsert geldi. Onun dışında ürünün ulaştırılmasından pratikliğine herşeyi çokgüzel.”

MehmetDemirbaş / Ankara / Mali Müşavir / Evli- 85 puan
“Ürün çok kreatif ve çok yaratıcı. Ürünündamacana boyunda ya da daha ara boyda da bir tasarımı yapılabilir mi? 🙂 Dahaönce kullandığım sular damacana idi ve dolayısıyla onlarlarla bu ürünükarşılaştırmak yanlış olur. Hayat Su kendisini zaten kanıtlamış bir marka.KatKat ise kalitesi, tasarımı, saklanabilirliği ve kullanım kolaylığıyla dörtdörtlük bir ürün. Ürünü kullanırken çekilmiş fotoğraf istemişsiniz ancak nedigital fotoğraf makinem var ne de akıllı telefonum 🙁 Bu nedenle bu isteğinizi yerine getiremiyorum. Kusura bakmayın.Yapanların ellerine sağlık.”

Ayşe Kurşun / İstanbul / Ev Hanımı /Evli- 80 puan
“Öncelikle ürün teslimatıyla ilgili birsıkıntı yaşamadığımı belirtmek isterim. Daha önce kullandığım suyun kalitesikadar iyi ve içimini güzel buldum Hayat Su’nun. Tasarımı ise gerçekten sonderece kullanışlı. Ancak ben 19 litre ve pompalı su kullandığım için, HayatKatKat arada kullanabileceğim bir ürün. Tasarımı ve kalitesi için sizleritebrik ediyorum, teşekkürler.”

Selma Karaca / Ankara / Ev Hanımı / Evli- 80 puan
“Hayat KatKat’ın kullanım kolaylığını, saklanabilirliğini vegörünümünü mükemmel buldum. Daha önce kullandığımız sulardan farkı buzdolabındaçok kolay saklanabilmesi. Ayrıca ergonomik yapısı nedeniyle tutuş ve kullanımkolaylığı da sağlıyor.  Sıcak yazgünlerinin yaklaştığını düşünürsek dolapta daha çok su stoklama imkanı sunuyor.Evde üst üste konabilmesi sayesinde az yer kaplıyor. Bebeğimin bile dikkatiniçekti oyun oynar gibi onları yerleştirmeyi çok sevdi.”

Pembe Kefeli / İstanbul / Ev Hanımı /Evli- 100 puan
“Daha önce Hayat su deneyimim olmuştu,tadını kalitesini biliyordum. Zaman zaman dönüşümlü olarak kullanıyordum. Buyeni 3 litrelik ambalajına ise bayıldım. Hem çok pratik hem de 1 litreden büyükolduğu halde evde saklaması, dolaba kaldırması ve üst üste durabilmesini çokbeğendim. Bundan sonra almayı düşünüyorum. Araba ile pikniğe giderken de çokpratik olabilir, 2-3 tane rahatça taşınabilir. Hayat Su ve Evim Dergisi’nebizlere böyle bir ürünü deneme şansı sundukları için çok teşekkür ediyorum.”


Süleyman Yıldırım / İstanbul / Yönetici / Bekar – 65 puan
“Yer bakımından çok ekonomik. Damacanaya göre daha az yer kaplıyor.Ayrıca 5 lt ürün yerine de daha kompakt bir tasarım. Özellikle tek kişi yaşayankişiler için ideal bir ürün 3 litre olması. Çünkü 5 litre ürünün bitmesi ilebunun bitmesi arasındaki tazelik daha iyi. Ayrıca diğerleri nerede ise damacanakadar yer tutuyor, fakat bu mutfakta daha az yer kaplıyor. Ben 2’li olarakkullanıyorum ve şu an çok memnunum.” 

Fulya Balaban / İstanbul / Bankacı /Bekar- 75 puan
“Hayat Katkat’ın kalitesi, tasarımı vekullanım kolaylığını son derece başarılı buldum. Saklanabilirliği de çokiyiydi. Buzdolabının rafına yatay olarak girebiliyor olması da kolaylıksağlıyor. Soğuk suyu oradan alıp direkt sofraya koyabiliyorsunuz. Özetlekullanımı önceki markama göre daha kolay ancak tarafıma ulaştırılması bir okadar zordu. :(”


Pınar Erdağ / İstanbul/ Halkla İlişkiler Uzmanı / Bekar – 90 puan
“Hayat KatKat ilk olarak tasarımı, kullanım kolaylığı ve hayatta basit birkonu olarak gelebilecek su mevzusuna bile eğlence kattığı için çok  hoşumagitti. Hayat suyun tadı şimdiye kadar kullandığım, içtiğim tüm sulardan dahahafif ve daha lezzetli. Özellikle bizim gibi ofis çalışanları için Hayat KatKatçok ideal bence.”

Gamze Bursa / İstanbul / Yemek stilisti/ Evli- 75 puan
“Ben özellikle tadını çok beğendim,  gerçekten çok güzeldi. Ph değeri olması gerektiğigibi… Fakat bizim evde aşırı su tüketildiği için damacana formatını tercihederim. Çünkü pompadan su doldurmak daha kolay geliyor bana. Buna rağmen zatenHayat Su kullanıcısıydık, en son seferinde hem damacana hem de KatKat susipariş ettik bayiden.”