Halkalı’da 220 metrekarelik modern bir dairedeyiz (Video-ev turu)

İstanbul’da Halkalı Atakent Sitesi’nde Tuğba Hanım’ın bahçeli 220 metrekarelik dairesinde konuk olduk. Daire, modern dekorasyonu ve duvar işçilikleriyle öne çıkıyor.

Tuğba Hanım “Biz dört kişilik bir aileyiz. Bir oğlum ve bir kızım var. Eşim TV yapımcısı ben güzellik uzmanıyım. İki salonum var ve Atakent’te hizmet veriyorum, 23 senedir bu işin içindeyim. İşim evime yansıyor ve dekorasyonu çok seviyorum. 6 ayı geçmeden sürekli değişimler yapıyorum.”

Salondaki TV ünitesini sürekli kullanıyorum. Değiştirmek istedim ve açıkçası birçok mağazayı gezdim ve ederinin çok üzerinde fiyatlar görerek ‘Ben bunu yaparım’ dedim ve yaptım.”

Halı da TV ünitesiyle uyumlu ve Apex’ten alınmış. Halının üzerinde yer alan orta sehpa dikkat çekici.

Salon dekorasyonu modern stilde hazırlanmış ancak bazı neo klasik öğeler de var. Örneğin chesterfield kanepe biraz daha rustik bir hava taşıyor. Tabloların ise son derece modern ve minimalist bir tasarımı var.

Aslında salon pek çok farklı stilin harmanlandığı bir alan. Tekdüzelikten uzak, şık bir salon. Boy aynası da oldukça şık.

Aynanın önünde ise yan sehpalar görülüyor. Tuğba Hanım bu sehpaları Instagram’dan almış; “Konsept sandaly” diye geçiyor Instagram’da. Sandalyeleri de küçük sehpaları da oradan aldım.”

EV TURUNUN DEVAMINI EVİM YOUTUBE KANALINDAN YA DA YUKARIDAKİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Ev turu: Patmos Adası’nda muhteşem manzaralı bir evdeyiz