Günlük gereçler

Günlük gereçlerden çok basit fikirlerle kendi eserlerinizi yaratabilirsiniz. Evinize göz atın, kenarda kalmış ya da uzun süredir dolapta bekleyen eşyalar ve aksesuarlar size ilham verebilir. Tabii bizim fikirlerimizden de ilham alabilirsiniz: 

Kullanım konforunun yanı sıra renk ve desenlerle mutluluğu ayaklarınızın altına sermek istiyorsanız kilimlerinizi değerlendirin. Kişisel dokunuşlar için yekpare yerine küçük kilimleri patchwork gibi serin.

Ingolf sandalye, Leksvik askı, Akerulla çiçekli halı, Fintorp tel sepet, Ikea. Çiçekli minderler, çizgili penye kilim, Koçtaş. Etnik kilimler, www.gobbis.com.

Eğlenceli kurabiye kalıplarını duvarınıza asın, metal mumluğu bardaklık gibi kullanın, süt şişesini vazo, şifoniyeri tabak dolabı yapın. Sizce de eğlenceli olmaz mı?

Eskitme dolap, metal fener, Tepe Home. Abajur, www.evdebir.com Matruşkalı runner, yastıklar, çiçek, Mudo Concept. El boyama kase seti, www.evdebir.com. Çiçekli fincan seti, Lucky Art. Şişe ve kavanozlar, Ikea. Hello Kity kurabiye kalıpları, Tupperware.