Gri-beyaz-bej

Hiçbir zaman vazgeçilemeyen bu üç klasik renk, bu ara birbirleriyle de çok iyi anlaşıyorlar. Coğrafyalar arasında yolculuk yapan eklektik stil ile birleştikleri yaşam alanlarında, aynı anda pek çok hissi uyandırmaları mümkün. Yaz mevsiminden vazgeçmek istemeyenler için…

Nedir bu eklektik?
Biraz sıradışı olduğuna şüphe yok. Çünkü onda herşeyden biraz var: Klasik, vintage, etnik, modern… Her stille ustalıklaharmanlanarak yaratılan bu sofistike stil aslında bir o kadar özgürruhlu. Fas işi objeler, modern bir sehpa ve kanepeyle de pekala çokçarpıcı olabilir.
Dokular, desenler
Gri ve beyazı bir arada kullanırken yaratmak istediğiniz etki büyük ölçüde kullandığınız desen ve dokulara bağlıdır. Gri bir masa örtüsü üzerine atacağınız tığ işi bir runner bir anda masanın havasını Marsilya’nın provans atmosferine götürebilir…
Patine yüzeyler
Gri-beyaz-bej kombinasyonuna vintage bir hava katmak için ham ahşapları, eskitme yüzeyleri ve boyası çıkmış ya da patineli yüzeyleri deneyebilirsiniz.

Tabak, Tepe Home.
Throw, English Home.

Puf, Mudo Concept.

Dengeli bir bileşim
Enerji uzmanları dengeli ve huzurlu bir yaşam için iç mekânlarda da Jung’un teorileri ve yin-yang felsefesinde olduğu gibi zıtlıkları birbirinin içinde barındıran düzenlemelere yönelmek gerekliliğini ortaya koyuyorlar. Gri, bunun için de ideal.

Şifoniyer, Mudo Concept.
Dortmund kanepe, Bilgili Mobilya.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ