Gökyüzünden esinlendik

Tatlı mavi tonlarına eklenen güneş sarısı, belki biraz da bulut beyazı… Meşhur ressam Bob Ross’un dediği gibi biz de güneşli bir gökyüzünden esinlendik.

Yekpare ve geniş bir orta sehpa yerine aynı model yan sehpanın üç farklı rengini birlikte kullanarak çok daha esnek olabilirsiniz.
Chantae kanepe, Sofie sehpalar, Mudo Concept. Etnik puf, plastik puf, kupa seti, Paşabahçe. Kafes, sarı yastık, mavi vazo, şişe mumluk, sarı kupa, çiçekler, Tepe Home.

Pratik ve dekoratif
Yüksekçe bir yer vazosuna koyduğunuz çiçekleri sehpaların birleştiği açıklığa yerleştirerek şık bir orta süsü yaratabilirsiniz.
Çizgili yastık, sarı, mavi yastık kılıfları, çizgili örtü, peçeteler, H&M Home. Top vazo, lacivert yastık, Boyner Evde. Limon mum, perdeler, Zara Home. Fil, kuş, triko battaniye, English Home. Çerçeveler, jüt halı, Rotera fener, Trivsam sosluk, Ikea. Metal kase, çiçekli fincan, porselen tabaklar, Marks&Spencer.

Her stilin rengi
Akdeniz stiline ve yazlık stillere yakışan mavi etnik tarzın da favori rengi. Bu tarz bir mobilyayı nasıl kullanacağınız ise doğru kombini yakalamakta gizli. Buradaki gibi Uzakdoğu havasında bir konsolu modern aksesuarlarla birlikte kullanarak kişisel tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.
Qu konsol, Mudo Concept. Sarı kılıf, mavi kavanoz, koton kilim, Zara Home. Retio yatak örtüsü, English Home. Sarı vazo, çizgili havlular, kişisel bakım ürünleri, Marks&Spencer. Fenerler, Paşabahçe. Degrade yastık, kase seti, Linens. Bosnas puf, Ikea. Metal kuş süsler, Tepe Home.

Parlak fikirler, bolca yaratıcılık
Güneşin parlak ışıkları enerjinizi yükselterek fikirlerinizi tazeler ve yaratıcılığınızı artırır. Tam da bu yüzden hobi köşeniz bolca gün ışığı alsın.
Sarı koltuk, sarı çiçek, Tepe Home. Venn konsol, Mudo Concept. Mavi fener, Paşabahçe. Metalli kavanozlar, kaktüs mum, kuş mum, H&M Home. Mavi ahşap çerçeve, Zara Home. Sepet, lacivert nakışlı yastık, masa örtüsü, Boyner Evde. Kumaş dikiş kutusu, sarı mumluk, Marks&Spencer. Lacivert kupa, yapay çiçekler, Tepe Home. Vazolar, Ikea.

Güne taze bir başlangıç için 
Gökyüzünün en parlak renklerini yatak odasına enjekte ederken stiliniz de bunu destekler nitelikte olsun. Mesela yatak odanızı zarif detayları, nakışları ve çiçekleriyle romantik ama etnik Akdenizli ruhuyla tazeleyebilirsiniz.
Yüksek şifoniyer, bank, Tepe Home. Leirvik karyola, abajur, Nyponros nevresim, Akertistel nevresim, sepet, ortanca, saksı, Ikea. Koton pike, mavi yastık, el aynası, nevresim takımı, çiçekli yastık, çerçeve, Linens. Mavi battaniye, Zara Home. Metal ayna, H&M Home. Nila ve Azuri yastık kılıfları, fırfırlı yastık, kek standı, çanta kutu, ördek kapı ağırlığı, pike sabahlık, English Home. Happy sweetshirt, çizgili havlu, vücut kremi, parfüm ve banyo köpüğü, Marks&Spencer. Çiçekli duvar kağıdı, Koçtaş.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR ENGİN YILDIZ YAPIM ASİSTANI KÜBRA DOĞAN