Gökkuşağı banyolar

Banyolar renkleniyor

Büyük ya da küçük farketmiyor; beyazın ana fon olduğu banyolar çarpıcı detaylarla gökkuşağı renklerine bürünüyor. Biz de güne neşeli bir başlangıç yapıyoruz.

BANYODA DUVAR RENGİ SEÇİMİ
“Banyolarda mavi kullanımının her şeyden önce pratik bir yanı var. Mavi ve beyaz kombinasyonu, kahverengi ahşap malzemelerle desteklenebiliyor. Böylece banyolarda hem modern, hem de doğal bir izlenim yaratılıyor. Mavi banyolarda ahşabın kullanılması, banyonun soğuk görünmesine engel oluyor. Ahşabın doğal dokusu banyoya sıcaklık getiriyor. Dilerseniz mavi banyonuzda sıcak renkleri arka planda kalacak şekilde kullanabilirsiniz. Sarı havlular ya da rengarenk çiçekler kullanarak banyonuzun daha da sıcak ve doğal görünmesini sağlayabilirsiniz.”
Filli Boya Pazarlama/Renk Uzmanı Aslı Ak

ESKİLERDEN… 20×10 cm ebadındaki beyaz duvar seramikleri ve paledyen taş karo zemin malzemesi banyonuz için nostaljik bir seçim olabilir. ricebyrice.dk

PRATİK ÜRÜNLERE YER AÇIN! Hafif malzemeden üretilmiş duvar tipi dolaplar görsel ve fiziksel anlamda yer kazandırır. Hazır havalar ısınmışken varsa eski tip kalorifer peteğinizi de pastel tonlarda boyayabilirsiniz. Banyo dolapları ve aksesuarları, İkea.

ÇİÇEK ŞART! Eğer banyonuzda pencere pervazında alanınız varsa buraya küçük renkli bir vazo içinde mevsim çiçekleri koyabilirsiniz. Aynı şekilde lavabo kenarına da düşünebilirsiniz.

HAZIRLAYAN SEVDA BARANDIR