Farklı ve hesaplı

Her ev, içinde yaşayanların ruhunu, zevklerini yansıtır. Siz işin içine, ilginç fikirler ve el becerilerinizi de kattığınızda, hesaplı olduğu kadar farklı ve şık uygulamaların kendini gösterdiği, karakterli yaşam alanlarına da sahip olursunuz.

FOTOĞRAFLAR ASKIDA Bildiğiniz basit, metal bir etek askılığı sadece bir kaç dakika içinde ışıltılı bir çerçeveye dönüşüyor. Raykon akrilik efekt sprey gold, Koçtaş. Bumerang pantolon/ etek askısı, Ikea. Dört çekmeceli ceviz şifoniyer, mumluk, Mudo Concept. Klabb pirinç. ayaklı abajur, Ikea. Seramik çan, English Home. Seramik vazo, gold kafes mumluk, Karaca Home. Çerçeve, Tepe Home. Duvar kağıdı Rasch Cosmopolitan 2017, Hanna Home.

DUVARDA SANATSAL HAMLELER Hemen her yapı marketten bulabileceğiniz strafor panolardan üç tane alın. Gold spreyle boyayın. En son dilediğiniz renk kombini ile belli yerlere fırça darbeleri atın. Ve işte sonuç: Boş duvarlara kendi sanatınızı asın. Strafor pano, Raykon akrilik efekt sprey gold, Koçtaş. Cessy kolçaklı sandalye, Mudo Concept. Tüylü yastık, Tepe Home. Duvar kağıdı, HannaHome.

İHTİŞAMLI BİR MERHABA Altın rengin cazibesi hep favori. Antrenin eskiyen yüzünü yenilemeye hazırsanız tahta askıları, metal boruları boyayarak bir kaç dakika içinde bambaşka bir görünüme büründürebilirsiniz. Akordiyon askı, Raykon akrilik sprey gold, Koçtaş. Grundtal çelik raf, Grundtal çelik ray, Ikea. Deer puf, Lorence Home. Duvar kağıdı, HannaHome.

SAMANYOLUNDA GEZİNTİ Ana mekanlarda kurgulanan atmosfer ışıkları genel aydınlatmayı destekler. Bunun dekoratif ve farklı olmasını istiyorsanız bir dizi ışık selini duvara farklı noktalarda sabitleyerek büyülü bir samanyolu efekti yaratabilirsiniz. Knirke LED tel ışık, Knirke 80 LED’li ışık, Knirke Cluster 160 LED’li ışık, Bonvagon. Mera kanepe, gümüş mumluklar, saksıda orkide, Mudo Concept. Sehpa, Tepe Home. Ayna, Bonvagon. Çiçekli çerçeve, English Home. Yün kilim, Şamdan, H&M Home. Yastıklar, Paşabahçe. Saat, örtü, Ikea. Duvar kağıdı Rasch Cosmopolitan 2017, HannaHome.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM ASİSTANI İBRAHİM GEZER