Evler onlarla keyifli

Modacı Özgür Masur & Tarçın
“Genel olarak gizlenmeyi seven bir köpek. O yüzden çiçeklerin olduğu bu köşeyi çok seviyor. Genellikle yaprakların altına gizleniyor. O nedenle yatağını da buraya yerleştirdim. Yatağın yerini değiştirdiğimde orada yatmıyor, ısrarla bu köşeyi tercih ediyor.”

Oyuncu Ayça Varlıer & Zuzu, Üzüm
“Zuzu ve Üzüm adlı iki kedim var. Onlarla en sevdiğimiz köşe salondaki kanepemiz. Bu kanepede oyun oynuyor ve uzanıyorlar. Aynı zamanda kanepe üzerinde akşamları keyif yapıyoruz.”

Oyuncu Ayça İnci & Shiva
“Shiva’yı minicikken sokakta buldum ve alıp eve getirdim. Cam kenarındaki bu kanepenin üzerinde keyif yapmayı  çok seviyor. Özellikle de kanepenin sırt minderlerinde uzanmaktan hoşlanıyor.”

Psikoterapist Çağatay Öztürk & Hera, Clara, Roxy, Zeyna
“Dört köpeğim var. Evin bu köşesi bizim sevgi köşemiz. Hep birlikte burada oturup televizyon izlemeyi çok  seviyoruz. Ayrıca köpeklerim bu köşedeki renkli yastıklarla oynamaya da bayılıyorlar.”

Evim Dergisi Yayın Yönetmeni Sevda B. Sungurtekin & Badem
“Badem ile birlikte 3 kişilik bir aileyiz biz. Ancak evde olmadığımız zamanlarda salona girmesi yasak olduğu için, birlikte geçirdiğimiz zamanın büyük çoğunluğunu Fransız balkonunun önünde, camlı kapıdan sokağı seyrederek  ve zaman zaman da gelip geçenlere havlayarak geçiriyor. Kimi zaman o camın önünde uzaklara  dalıp gittiği bile oluyor. Kimbilir aklından neler geçiyor! “