numara
numara

Evinizin kaderini öğrenin! Adresinizdeki numaralar ne ifade ediyor?

Oturduğunuz evin de bir numerolojisi olduğunu biliyor muydunuz? Ev adresinizdeki numaraları toplayarak bu rakamın ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Adres örneği: 107. Sok. Gül sitesi. Blok: 12, Daire: 9
1+0+7+1+2+9= 202+0= 2

BİR

1. Bir numara yeni başlangıçlara, bütünlüğe ve tek olma durumuna işaret eder. Bu numeroloji, yeni çiftler için çok idealdir. Yeni bir işe, yeni bir ilişkiye başlamak için de… Burası sizin için liderlik ve bireyselliğinizin arttığı bir yaşam alanı olacaktır. Ama fazla kibirli olmamaya özen göstermekte de fayda var.

İKİ

2. İki rakam olarak ikilik besler. Eğer evinizin numerolojisi iki ise tutkulu bir aşk bu çatı altında hep sürebilir. Yingyang felsefesine göre de bu numara dengeyi anlatır. İki numarada yaşıyorsanız şanslısınız çünkü uzlaşmazlık ve kavgalar bu atmosfere pek de uğramaz. Anlayış ve hoşgörü hakimdir.

ÜÇ

3. Üç numara dışadönük enerjiyi ve eğlenceyi temsil eder. Ama bu numara aynı zamanda bir üçgeni de temsil ettiğinden ruhani bir tarafı da vardır. İki numara dengeyi, çift olan şeylerde bulurken, üç numara üçlü gruplarda bulur. Üçgenin enerjisi akıl ve ruhunuz arasındaki dengeyi de anlatır. Üç numarada yaşayanlar iyimser ve rahat ifade özelliğine sahip olur. Yoga ya da meditasyon yapmak için ideal mekanlardır.

DÖRT

4. Dört numara içinde istikrar, güven enerjisi, üretkenlik ve düzen barındırır. Özellikle homeoffice olarak kullanmak için bu numara çok idealdir. Mantık tarafınızı güçlendirmek istiyor ve daha soğukkanlı bir hayat tarzına ihtiyaç duyuyorsanız numerolojisi dört olan bir evde yaşayabilirsiniz. Ancak kötü tarafı hep çalışmak isteyip, hiç eğlenceye vakit ayırmamak da olabilir. Dikkat!

BEŞ

5. Beş numara aktivite, değişim, seyahat, macera ve enerjiye işaret eder. Hayatınız bu numerolojiye sahip bir evde devamlı bir değişim halindedir. Sık sık seyahat etmeniz devamlı enerjik bir yapıya sahip olmanız eviniz sayesinde olabilir. Ayrıca evinize giren çıkan da çok olur. İletişimin aktif bir şekilde olduğu bir alan olur. Sanatsal ya da yaratıcılık gerektiren bir işte çalışıyorsanız beş numara ideal bir evdir.

ALTI

6. Altı numara yardımseverlik, sosyal sorumluluk ve sevgi enerjisi taşır. Bu evi dışarıdan balkon, bahçe ya da terasına bakarak bile tanıyabilirsiniz. Mutlaka kuşları beslemek için bir kuş evi, ya da hayvanların su içmesi için ufak bir kase koyulmuştur. Geniş ailelerin yaşadığı, sık sık dostların ağırlandığı türden bir evdir burası.

YEDİ

7. Pek çok kutsal kitapta da rastladığımız yedi rakamı aslında özel bir rakamdır. Felsefe, mistisizm, içe dönük enerji taşır. Tıpkı bir tapınak gibi huzurlu bir tarafı vardır. Numerolojisi yedi olan bir evde derin dostluklar, kişisel dönüşüm geliştirmeniz, iç huzura erişmeniz mümkün.

SEKİZ

8. Sekiz bolluk ve bereketi simgeler. Bol para ve bol kazançlı olmak istiyorsanız numerolojisi sekiz olan bir evde oturabilirsiniz. Bu evde otururken şöhret kapınızı çalabilir, şans hep yanınızda olur.

DOKUZ

9. Dokuz numara bitirme enerjisi ve tamamlanmışlığı anlatır. Dokuz bilgeliği simgeler. Özellikle hayatınızda değişiklik yapmak istiyorsanız dokuz rakamı size bu fırsatı verebilecek bir rakamdır. Dokuzun verici ve paylaşımcı bir doğası vardır. Genelde dokuz numarada yaşayan insanların kalender insanlar olması şaşırtıcı değildir.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ